Jump to content
IGNORED

Miš u kući


FranziskaKafka

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • FranziskaKafka

    32

  • Waldorf

    27

  • Cruella De Ville

    12

  • Mp40

    5

Uzeti cackalicu. Sa jedne strane cackalice nabosti neku slaninicu, a sa druge orah. Uzeti neku staru posudu (lonac) i postaviti nesto ispod posude (karton). Postaviti cackalicu tako da slaninica bude u loncu, a orah podmetnuti pod (izdignuti) lonac. Prilikom konzumacije, mis ce povuci cackalicu i orah i ostati u serpi. Servirati misa.

Link to comment

Mišolovka o kojoj sam pričaoMousetrap-wire.jpgMoja je bila nešto manja, ali efekat je bio isti. Nije prošlo ni dva sata, a mišonja je već bio unutra i veselo jeo slaninu :)

Edited by Quizmaster
Link to comment

 

(Ne mogu da verujem. Uzdrzacu se od daljih komentara uzroka i povoda za ovo. :ph34r: )Sta je 1,7 i samo ISPOD plakara prema celoj kuhinji i prakticno neogranicenoj visini? Moze biti bilo gde, moze u sekundi smugnuti na bilo koje drugo mesto, ne mozes u kuhinju ugurati ni 3 osobe, a eto ne da se namamiti ni u mrklom mraku ni u potpunoj tisini. Pa ti to pomnozi sa 5 sati i uzmi godisnji odmor.Vidim da nemas "konstruktivan" savet, samo bi da zaj... da.

pa, onda ud`rite konstruktivno sa izmestanjem namestaja iz kuhinje. pa kad iz kuhinje smugne u drugu prostoriju, ponoviti isto, i tako redom...
Link to comment

Ja jednostavno pustim macku i to je to.Ne radi se o tome,da li su mi misevi simpaticni ili ne.Par puta su napravili izvesnu stetu u kuci(kabl od elektricnog sporeta,dzak sa brasnom...).Posto mi je lepak odvratan,jer se mogu muciti dugo,macka(macor u stvari),mi je najbezbolnije resenje.On bar 2-3 puta nedeljno,donese nekog misa kuci,tako da sam vec navikao.

Link to comment

Sluzba za odnoshaje s javnoscu MP40-a25. 08 2008 / 19:31Postovana javnosti,Posto je akademski rok cekanja istekao moram da izjavim da me Cruella De Ville nije zaprosila tako da ce verovatno ostati neudata shodno svojoj izjavi.s verom u boga za kralja, otadzbinu, krst casni, slobodu zlatnu, pravoslavlje ili smrt, sa stitom ili na njemu,MP40

Link to comment
Sad si nader'o. Ili to ova samo mene kudi, iako ne "primenjujem" macke.
ma yok. jednostavno sam rekla sta sam imala na temu nepozeljnih zubato-repatih kucnih ljubimaca, pa Miljenku jedino mogu da pozelim pacova koji tjelesnim predispozicijama premasuje macora, ne bi li se na taj nacin sprovela kakva takva osveta za sve one prerano prekinute misje zivote <_<
Sluzba za odnoshaje s javnoscu MP40-a25. 08 2008 / 19:31Postovana javnosti,Posto je akademski rok cekanja istekao moram da izjavim da me Cruella De Ville nije zaprosila tako da ce verovatno ostati neudata shodno svojoj izjavi.s verom u boga za kralja, otadzbinu, krst casni, slobodu zlatnu, pravoslavlje ili smrt, sa stitom ili na njemu,MP40
uvek sve moram sama :mellow: ne daj boze da si se setio da me, kao svaki casan momak, pozoves u bioskop (`partizan`), da gledamo neki bogougodni kostimirani spektakl (zum beispiel: on mornar, juri nju u kostimu mishice po potpalublju, dok se prilikom nagnavanja prevrcu burici ruma... ) <_<
Link to comment
Zao mi je, u Partizanu cele nedelje igra "Analno pretjerivanje 4", proverio sam u kulturnoj rubrici Politike. Vodicu te na pecenje! (Glen Livet zivi!)
mda, zavera. da zanemocam od silnih kalorija i pretvorim se u morza. uostalom, ako bioskopski repertUar nije zadovoljavajuci, ko coveku brani da snimi svoj, niskobudzetni filmski uradak :rolleyes: p.s. trolujemo misji topic, jas` izvinjavam :mellow:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...