Jump to content
IGNORED

Miš u kući


FranziskaKafka

Recommended Posts

Ништа, ништа, само ви тролујте и не обраћајте пажњу на јавност око себе. Ево, ми ћемо да будемо мањи од макова зрна, а ви само наставите тако како сте почели са заплетом: шок у првој епизоди: „Нема ништа од тога!”, а потом наговештај да ствар ипак може да изађе на срећан хепиенд. Маестрално, ако ово не заинтригира сваког узорног рашомонца, онда такав није ни узорни ни рашомонац.Људи, ми присуствујемо историји. Ово је зачетак новог жанра, само још да се договоримо да ли је прикладније назвати га топикновела или топик сапуница (присвојни придев од „топик” бих ипак избегао). А миш? Па, миш ће се овајдити тако што ће се ФК занети у праћење фабуле радње, па ће, у стању смањене опрезности, вероватно оставити нешто за клопу неблиндирано.

Link to comment
  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • FranziskaKafka

    32

  • Waldorf

    27

  • Cruella De Ville

    12

  • Mp40

    5

Кад се има неприкладног госта у кући па био миш или когод,више од 3 дана,ја распремим намештај,купим сатару и рашчеречин га, чин га уфатин за гузуГости ! Преко 3 дана,непожељни сте !ауфвидерзен

Link to comment

Шта би? Где нам је запело са омнибусом? Можда би требало да уведемо и трећу радњу, паралелно са кухињском драмом и ППП романсом (Провод у „Партизану” и уз Печење)?’Ајде, главни протагонисти, активирајте се мало, пропашће нам пројекат.

Link to comment

hm, nema nam franciske, vec pocinjem da strepim da je usla u obracun sa super-misom :unsure: waldorfe, (predbracni) ugovor mi namece obavezu cutanja i neizjasnjavanja o projektu. molim te da se obratis empeju na peem (on je ipak muskarac, iako i ja nosim pantalone, ali kod njega je kajis). fala na razumevanju -_-

Link to comment

Mis izas'o u hodnik, pa je malo zastrasen ne bi li potrefio ulazna vrata. I uspeo(l)o je. Pobeg'o ziv i zdrav. -_-Da bi se upotpunio hepiend, sad Cruella i MP40 treba da s' uzmu pred ikonom misa, sa ocilima iscrtanim specijalnom tehnikom, celivanje included. Waldorf ce napraviti video zapis citave ceremonije za buduce generacije. -_-P.S. cool.gif

Edited by FranziskaKafka
Link to comment
Mis izas'o u hodnik, pa je malo zastrasen ne bi li potrefio ulazna vrata. I uspeo(l)o je. Pobeg'o ziv i zdrav. -_-
:wub:
sad Cruella i MP40 treba da s' uzmu pred ikonom misa, sa ocilima iscrtanim specijalnom tehnikom, celivanje included. -_- P.S. :lolol:
:wub:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...