Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Daj dve sisate pevaljke. Trenutno sam u fazi da treba  kupovati ono sto te cini srecnim. Ne obracati mnogo paznje na sitnice kao sto su: komfor zene i dece, potrosnja, resale value... Jednom se zivi

  • +1 3
  • Haha 6
Link to comment

Gledao sam i tvoju Cupru. :D Kakva je elektronika? Znam da je u početku bilo problema sa infotejmentom.

 

I Austral je zanimljiv.

 

U suštini mi je izgledom zanimljivo mnogo toga osim perjanica FauVe grupacije.

Link to comment
5 minutes ago, napadaj said:

Gledao sam i tvoju Cupru. :D Kakva je elektronika? Znam da je u početku bilo problema sa infotejmentom.

 

I Austral je zanimljiv.

 

U suštini mi je izgledom zanimljivo mnogo toga osim perjanica FauVe grupacije.

 

Brate presao sam tek soma km, za sad sve sljaka super da je ne ureknem. Navodno su infotejment resili apdejtima.

 

Na stranim forumima sam procitao dosta kritika na racun pre svega tog infotejmenta a i nekih drugih elektronskih gliceva, ali sam sve to zanemario jer sam trenutno u fazonu ako se ne okrenes da pogledas auto kad izadjes, nje to to

  • +1 3
Link to comment

t-roc od tih šatro suvova

 

doduše, svi fauvei imaju jedan neprijatan socko vajb, izuzimajući audi

 

pa čak i super be

ko oni bugari na tw, lete lova i zlato na klipu, al na stolu fanta od 2litre i memla po ćoškovima

  • +1 1
Link to comment

Ma imaju preduzetnik iz Bosne vajb, to je problematika. :D Čak i Audiji, osim A6, al onda izgledaš ko da si iz Vlade.

 

Tuareg, Arteon i Q8 jedini baš lepi VW.

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, napadaj said:

Ma imaju preduzetnik iz Bosne vajb, to je problematika. :D Čak i Audiji, osim A6, al onda izgledaš ko da si iz Vlade.

 

Tuareg, Arteon i Q8 jedini baš lepi VW.

I još A3 kao verovatni najpoželjniji hečbek, A7 i A5. Potonji sada ipak izgleda pomalo zastarelo.

Link to comment

Uzmes lepo Xtrail po ceni Tiguana.Udobniji,laksi za voznju,ima lepo da odlucis Hoces x2 ili x4 ili zakljucavanje dif.Manje problema sa rdjom,cene delova nisu da se bas slogiras,Tekna full izdanje je bas ono bonbonica.

Link to comment
On 20. 4. 2024. at 15:03, askeladden said:

Uzmes lepo Xtrail po ceni Tiguana.

 

Sa prethodnom generacijom smo imali katastrofalno iskustvo. Mogu da proverim koji motor, jer to je bio glavni uzrok problema.

Ovi novi (valjda 2022+) se drže ok (tuktuktuk) već godinu dana.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Ako su motori kao kod Kaskaia, onda nema dobrog.

1.2.benzin pucao blok motora, 1.6 dci milion sranja, 1.5 dci solidan ali zastario sa problemom oko letećih ležajeva.

 

Ne znam za 1.3 benzin.

Link to comment
On 20. 4. 2024. at 14:00, napadaj said:

Ma imaju preduzetnik iz Bosne vajb, to je problematika. :D Čak i Audiji, osim A6, al onda izgledaš ko da si iz Vlade.

 

Tuareg, Arteon i Q8 jedini baš lepi VW.

Iz Bosne sam i vozim FauVe, logično. Samo nisam preduzetnik, kolege smo.

 

Glavni razlog za kupovinu iz te grupacije su pouzdanost i lako za prodati. Prilikom prodaje c4 sam dva puta imao želju da kupcima odšrafim glavu, a i sa DPFom sam imao tonu problema.

Link to comment

Ma znam, zezam se malo. :D Takvo nam je tržište da VW najbolje ide, ali nije mi to dovoljan razlog da ga kupim.

 

  • +1 2
Link to comment
20 hours ago, BWA said:

Ako su motori kao kod Kaskaia, onda nema dobrog.

1.2.benzin pucao blok motora, 1.6 dci milion sranja, 1.5 dci solidan ali zastario sa problemom oko letećih ležajeva.

 

Ne znam za 1.3 benzin.

Punac bas razmislja da uzme Kaskai 2016-o godinste, 1.6. Znači da ga odgovaram :D ako su toliko loši

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...