Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Karavani su davno prevazišli kategoriju lubeničara i danas bih uvek pre odabrao karavan od bilo kog suv/krosovera.

  • +1 6
Link to comment
Just now, Ras said:

Karavani su davno prevazišli kategoriju lubeničara

 

džaba

:covid19:

Link to comment
13 minutes ago, Ras said:

Karavani su davno prevazišli kategoriju lubeničara i danas bih uvek pre odabrao karavan od bilo kog suv/krosovera.

Dzabe to u Srbiji .

Link to comment
24 minutes ago, Ras said:

Karavani su davno prevazišli kategoriju lubeničara i danas bih uvek pre odabrao karavan od bilo kog suv/krosovera.

Isto i jesam

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Heaviside said:

jos nisam provalio koja je to stvar na koju se loze osim cifre na racunu

 

Švabo(ne Nemac) 

 

Screenshot_2024-04-06-21-14-41-439_com.instagram.android.thumb.jpg.9deeb8a792fae177be839aa993a3b243.jpg

 

 

  • Haha 4
Link to comment

Odem u ovlasceni KIA servis(znam, znam) da mi pregledaju kola pred put... Kaze majstor, otisle plocice, mora da se menjaju, nikako na put sa ovim dosle skoro do diska.

Auto presao 62000km.. zadovoljstvo oko 20.000 din.

Link to comment

Valjda bi ti se culo skripanje da je bilo toliko alarmantno, mozda su te malo iscimali pre vremena

Link to comment

Culo se skripanje par puta pri naglom kocenju...jbg presao 62000 km sa prvim plocicama,  nije malo. A i ocekivao sam da ce na malom servisu i to da rade.

A opet ceka me 3-4000km voznje od toga dobar deo po planini...

Link to comment

Meni su u ovlascenom servisu u nindza krnjaci menjali komplet diskove i plocice na koroli na skromnih 44.000 km. Meni to bilo prerano, al reko ajde

Link to comment

Nisam siguran kako to ubrazavate a kočite, pločice će mi ove godine prebaciti 40k i bilo ih je više od pola prije mjesec a auto je težine dva manja.

Uzeo sam održavanog, nakalkulisaću u servisnoj koliko su tačno prešle od posljednje zamjene.

 

Spoiler

ctXguar.png

 

HDTL5CQ.png

 

M1ILt4T.png

 

FtKlQXR.png

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...