Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

45 minutes ago, bios said:

Preporuka je menjati transmission oil, čak i ako je navodno lifetime u intervalu koji su negde napisali sitnim slovima. 

 

Čitam i gledam par njih, otprilike svi kažu na 100k ulje u motoru, svećice i to je to. Reče mi Švabo danas, godišnji servis 350e neparne, 450 parne godine. I to je to što se tiče održavanja. 

Link to comment
16 minutes ago, BWA said:

Ima li ovde fiatsta da malo porazgovaramo?

 

Nepunih 14 godina staža u Kragujevačkom Puntiši, pitaj šta treba.

 

Što se tiče kvaliteta, ostavio me samo dva ipo puta, nema jeftinijeg održavanja, kupljen nov za 7, posle 14 godina prodat za nepune 2 hiljade pametnom dosta 

  • +1 5
Link to comment

Vidio sam hatch kad sam pretraživao, nudio je GR sve neštu u 6 mjeseci. Ali sedana se nije moglo naći na sajtu.

Link to comment
17 minutes ago, smooth.Op said:

Najjače je bilo kad su u punta stavili 1. 9 jtd 🤣

Isao kao nezdrav, ja ga vozio 5 godina.

Taj motor dere prednji trap jer je pretežak ali vrijedi svaki dinar.

 

Link to comment
8 minutes ago, smooth.Op said:

Moj ujak ga imao. Ostavio ćerki, ona to nije mogla da tera. Prodalo se za dva sata bukvalno. 

Što?

Link to comment
1 hour ago, Tpojka said:

Vidio sam hatch kad sam pretraživao, nudio je GR sve neštu u 6 mjeseci. Ali sedana se nije moglo naći na sajtu.

Mozda nisu prodavali sedane na DE trzistu, gde se bolje prodaju kompat/hedzbek i karavani. 

 

Link to comment

Ja sam prso od gledanja šta da kupim. Prvo sam hteo Giuliu, ali ona nije za ljude od 190+ i 100+ kg. Pa sam hteo Stelvio, ali je sve oko tog auta iracionalno skupo i besmisleno je da registracija za nju košta 3-4 puta više nego za BMW 5, a cena joj se strmoglavljuje i gledam kako neki modeli godinama stoje na Polovnim automobilima. Kolege me teraju da uzmem A4 ili Tiguana, ali ti automobili su neverovatno dosadni, prosto ravna linija kad ih vidim.

 

Trenutno sam u fazonu "Ma boli me kurac, uzeću novi C4 u najjačem paketu" i idem na test vožnju za neki dan. :lolol:

 

Najgore je što ću na kraju verovatno da se vratim na jebenu Giuliu, jer je govno toliko lepo da je sanjam osam godina. :isuse:

 

 

 

Link to comment
31 minutes ago, napadaj said:

Ja sam prso od gledanja šta da kupim. Prvo sam hteo Giuliu, ali ona nije za ljude od 190+ i 100+ kg. Pa sam hteo Stelvio, ali je sve oko tog auta iracionalno skupo i besmisleno je da registracija za nju košta 3-4 puta više nego za BMW 5, a cena joj se strmoglavljuje i gledam kako neki modeli godinama stoje na Polovnim automobilima. Kolege me teraju da uzmem A4 ili Tiguana, ali ti automobili su neverovatno dosadni, prosto ravna linija kad ih vidim.

 

Trenutno sam u fazonu "Ma boli me kurac, uzeću novi C4 u najjačem paketu" i idem na test vožnju za neki dan. :lolol:

 

Najgore je što ću na kraju verovatno da se vratim na jebenu Giuliu, jer je govno toliko lepo da je sanjam osam godina. :isuse:

 

 

 

 

Smrsaj malo i uzmi djuliju. Kakav audi i bakraci

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, napadaj said:

Ja sam prso od gledanja šta da kupim. Prvo sam hteo Giuliu, ali ona nije za ljude od 190+ i 100+ kg. Pa sam hteo Stelvio, ali je sve oko tog auta iracionalno skupo i besmisleno je da registracija za nju košta 3-4 puta više nego za BMW 5, a cena joj se strmoglavljuje i gledam kako neki modeli godinama stoje na Polovnim automobilima. Kolege me teraju da uzmem A4 ili Tiguana, ali ti automobili su neverovatno dosadni, prosto ravna linija kad ih vidim.

 

Trenutno sam u fazonu "Ma boli me kurac, uzeću novi C4 u najjačem paketu" i idem na test vožnju za neki dan. :lolol:

 

Najgore je što ću na kraju verovatno da se vratim na jebenu Giuliu, jer je govno toliko lepo da je sanjam osam godina. :isuse:

 

 

 

 

Alfa je kao da zenis sisatu pevaljku..VW grupa je cura koja je diplomirala ekonomiju ili pravo, radi u struci i ne kindjuri se bez potrebe. 

 

Pitanje je cime biras..

  • +1 3
  • Haha 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...