Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

1 hour ago, Grunf said:

e da gazzo, mogu ti dati dobru preporuku za majstora za hondu, ostalo iz vremena kad sam vozio crva. dobar je majstor, dopar tip i hoce i da ode pogleda auto (mada preferira da mu doteras u radnju u mml)

 

blagodaram, baci kontakt na pm. zlu ne trebalo da te ne jurim privatnim kanalima ako me opet bači u banovinu dok se ne približi trenutak kupovinu.

 

ako je mml moguće da sam i jednom razgovarao sa likom ako pored hondi radi i subarue /taj je totalna legenda, odgovorio me od kupovine istog haha/

 

btw našta si prešo sa crva

 

 

 

Edited by Eleniko
Link to comment

nije taj, ovaj radi samo honde, zove se mita. poslacu ti pm. sa crva sam preso na kaskai. al davno je to bilo. crv je bio odlican, osim jedne stvari, zbog koje sam ga prodao- imao je 4 stepena prenosa, pa si na 130 na jedno 3500 obrtaja.

  • Hvala 1
Link to comment

ne vozim ga vec pet godina, nisam nesto mnogo na njemu ni radio, ali jesam bio jednom kod tipa koji radi u ovlascenom servisu, a ima svoju radnju gde radi popodne. bio sam zadovoljan. os i ti pm? :D

  • Hvala 2
Link to comment
On 16. 10. 2023. at 14:51, Behemoth said:

Na otvorenom putu je potrošnja dobra, otprilike ovako kao što kažeš.

 

Banjaluka - Doboj - Sarajevo - Trebević - Sarajevo - Doboj - Banjaluka; autoput do 150 km/h.

Ovih 10 km sa po 6l/100km je jutros hladan po gradu, zadnjih 5 km gdje pokazuje 4.5l/100km isto po gradu (ugrijana mašina).

A to što pokazuje 5l/100km zadnjih 50-30 km je autoputem Doboj - Banjaluka (150 km/h).

Pola rezervoara je potrošeno i po toj računici nakon dosipanja je 6.33l/100km potrošnja (37l/584km).

 

Spoiler

TJOWgTN.jpg

 

  • +1 2
Link to comment

Imam i hondu i nisana, iako su dva različita tipa, honda je prcani jazz a nisan kaskai 2.0, sa kojim takodje nemam nikakvih problema, ipak je Honda liga iznad zbog završnih radova, enterijer daleko kvalitetniji, podvozje mnogo bolje.. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Drzava uvela neku ekolosku taksu pri uvozu, jos 150-200e skuplja carina, divno

 

 

IMG-854e36cc538367bd43044fc4ff535920-V.jpg

 

A ako uvezeš auto sa novim gumama integrisanim radiom i bez akumulatora???

  • Haha 1
Link to comment

Ne znam, tesko cemo ih prejebati. Prvo carina pre par meseci stotinak evra vise, Luka Bojovic, cuda muda, pa onda AMSS uverenje 45e nedugo posle toga i sad ovo. Sve bolje od boljeg. 

Link to comment
1 minute ago, Zli Gli said:

Ne znam, tesko cemo ih prejebati. Prvo carina pre par meseci stotinak evra vise, Luka Bojovic, cuda muda, pa onda AMSS uverenje 45e nedugo posle toga i sad ovo. Sve bolje od boljeg. 

ovo sam i ja čuo skoro, i deluje mi nestvarno

 

jel imaš odokativnu predstavu koliko se kola godišnje/mesečno uveze?

500, 1000, 5000(mesečno)

Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ovo sam i ja čuo skoro, i deluje mi nestvarno

 

 

O tome svi pricaju i svima je nestvarno...

 

Ali, bice da je stvarno... :(

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, radisa said:

O tome svi pricaju i svima je nestvarno...

 

Ali, bice da je stvarno... :(

Stvarno naravno.Pitajte Glija. Predstavnici  doticnog Gospodina Luke su objasnili spediterima da sada sve mora preko njegovih firmi .Plus sad ekoloska taksa ne znam dal 45 din po kg tezine auta,dodje jos 200 €.Znaci oko 300 € vise za isti auto nego pre 6 meseci recimo.

Link to comment

Dobro, jasno je da doticni radi za vrh drzave, sto mi je i ovaj spediter rekao. Osilili se Vucko i klapa mu, pustili pipke u sve gde se vrte pare.

 

A nemam pojma koliko se mesecno kola uveze, mislim da je 1000+ sigurno a za 5000 vec nisam siguran, to mi je bas mnogo. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...