Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Da se malo hvalim Ceedom...

BG-AR-BG potrosnja 6.0,
Uz Bubanj potok u sestoj bez problema, krenuo sa 127, na vrhu 110km/h.


Na 130 km/h ide na 3000 obrtaja, 150km/h je na 3500 obrtaja.. Bukvalno je necujan I na autoputu I lokalno.

Vrlo sam zadovoljan autom

  • +1 1
Link to comment
Ovo naravno nije tačno, ne uvoze se samo puntići, nego i ozbiljni automobili po ozbiljnim cenama, kakvo crno vraćanje kilometraže.
Ne samo puntici nego pricam za kola do tipa 7-8 soma, vracaju i Golfove sedmice i svasta nesto. Pricam o nekom proseku, naravno da ima izuzetaka iz svake zemlje. Mi konkretno smo uvezli 40-45 komafa i servisnu nisu imala 3 auta, jedan Pasat B6 karavan 2007. i sad nedavno Ford Kuga 2015. i Pezo 3008. tek nesto stariji od Kuge, iako sam pisao pre kupovine prodavcima i rekli da imaju sve regularno. Kasnije sam isto pitao ali ostao bez odgovora, sreca pa su oba auta dobra pa se jedan vec prodao a i drugi ce lagano.

Svakako mislim da vecina tih kola preko imaju servisne a da nasi vracaju, naravno.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
On 10.4.2021. at 8:44, čekmeže said:

Ovo naravno nije tačno, ne uvoze se samo puntići, nego i ozbiljni automobili po ozbiljnim cenama, kakvo crno vraćanje kilometraže.

 

+1

 

Moja iskustva sa polovnim italijanima su odlična.

 

Uzgred, skoro da sam odlučio da moja sledeća kupovina bude Nissan X-Trail. Ima li iko sa ppp iskustva sa njim, potrošnja, skrivene mane...? Hvala unapred.

Link to comment

Sve fenomenalno osim ako uzimaš sa automatskim menjačem. Često im se dešava neki kvar koji niko u Srbiji neće da uzme da radi ili uopšte ne zna osim jednog tipa u Valjevu. Auto 2017, 50.000km popravka menjača 2500+ hiljade eura (srećom složili se sa placa gde je kupljen da oni plate pošto nije vožen ni tri dana). Potrošnja duplo manja od Kie Sportage isto godište.

Iskustvo ženinog brata.

  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, Aleksandar88 said:

Sve fenomenalno osim ako uzimaš sa automatskim menjačem. Često im se dešava neki kvar koji niko u Srbiji neće da uzme da radi ili uopšte ne zna osim jednog tipa u Valjevu. Auto 2017, 50.000km popravka menjača 2500+ hiljade eura (srećom složili se sa placa gde je kupljen da oni plate pošto nije vožen ni tri dana). Potrošnja duplo manja od Kie Sportage isto godište.

Iskustvo ženinog brata.

Meni je ovo interesantan podatak, posto na dzadi vidim gomilu Kia Sportage a X-trail ko statisticku gresku. Valjda je cena u pitanju, jbmlg.

Link to comment
5 hours ago, Milosh76 said:

Kako je uspeo da sjebe automatski menjac za 50.000 km?

 

Ja bi istragu tako nečeg započeo provjerom deklaracije maksimalne vučnosti montirane kuke.

  • Haha 1
Link to comment
31 minutes ago, Tpojka said:

 

Ja bi istragu tako nečeg započeo provjerom deklaracije maksimalne vučnosti montirane kuke.

Pazi kad sam slično pomislio, garant ima kuku i ko zna šta je vukao...

Link to comment
Pazi kad sam slično pomislio, garant ima kuku i ko zna šta je vukao...

Osim ako je baš feler iz proizvodnje, pretpostavljam da se teret s kuke nije skid'o.

Mada opet, ko i bi tako koristio auto (nije nestvarno), sredio bi mjenjač nakon ukupnih 50k. Ne znam.
Link to comment
5 hours ago, Lancia said:

Meni je ovo interesantan podatak, posto na dzadi vidim gomilu Kia Sportage a X-trail ko statisticku gresku. Valjda je cena u pitanju, jbmlg.

 

Meni je vise nevjerovatan podatak, Duplo manja potrosnje, po ovome, Kia Sportage bi trosila oko 14l/100km

Link to comment
3 hours ago, radisa said:

Pazi kad sam slično pomislio, garant ima kuku i ko zna šta je vukao...

Umesto  pickupa sa 3,5t koristio Xtrail kao vucno vozilo z masine preduzetnik.Lizing,cim istekao ugovor,Hasta la vego

Link to comment
On 12.4.2021. at 11:20, Lancia said:

Meni je ovo interesantan podatak, posto na dzadi vidim gomilu Kia Sportage a X-trail ko statisticku gresku. Valjda je cena u pitanju, jbmlg.

 

To sam i ja mislio dok se nisam zainteresovao za model. Beograd je solidno napunjen Nisanima, naravno Qashqai-a ima više, ali i XTrail-a

ima u sasvim solidnom procentu.

 

20 hours ago, borris_ said:

Meni je vise nevjerovatan podatak, Duplo manja potrosnje, po ovome, Kia Sportage bi trosila oko 14l/100km

 

Pazi, možda nije duplo, ali obzirom da na 1.6 koriste Reno motore, ušteda se svakako očekuje.

Link to comment
10 minutes ago, April said:

 

To sam i ja mislio dok se nisam zainteresovao za model. Beograd je solidno napunjen Nisanima, naravno Qashqai-a ima više, ali i XTrail-a

ima u sasvim solidnom procentu.

 

Jel to ovaj novi model? Lepo izgleda, valjda ce madam da izabere dobru boju :) daces djir?¿

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...