Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

19 hours ago, LeBron said:

Na koliko mozes da ga uzmes da ti bude ovde u Bg? Valjda su nesto skocile carine?

Jel ih ima po oglasima kupljenih ovde?

 

A pazi, cim daju tolike garancije znaci da je pouzdano sve, neces se zajebati.

 

Ja cekam novog Kamrija da mi stigne u junu, moj je 2.5 hibrid, i pricao sam sa nekim vozacima car go koji voze Kamrija godinu dana bas puno, kazu prosecna potrosnja 4.4. Tebi bi za ovaj Chr bila jos manja potrosnja.

ima jedan 2018. -50kkm isto lizing kuća iz inozemstva

 

 nema ih kupljenih u srbiji

 

proradila mi je ekološka svest pa sam počeo da gledam i hibride

 

kakav im je ovaj automatski menjač?

 

 

Link to comment
30 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ima jedan 2018. -50kkm isto lizing kuća iz inozemstva

 

 nema ih kupljenih u srbiji

 

proradila mi je ekološka svest pa sam počeo da gledam i hibride

 

kakav im je ovaj automatski menjač?

 

 

Dobar je automatski kod Toyote...

Link to comment

Ne znam za menjac, Radisa svakako zna bolje. Meni ce Camry biti prvi auto u zivotu sa automatskim, ali verovatno je dobar :)

 

Ovaj moj ima 218 konja, a za potrosnju sam ti rekao iskustva ljudi koji ga voze po ceo dan na CarGo

Link to comment

AUtomatik koji ja imam je perfektan, 0-10 na ispod 8 sekundi...Na većim brzinama posle kratkog laga od možda cetvrt sekunde, bukvalno poleti... Nemam pritužbi...

Link to comment

Samo da javim da je savet da proverim u Autokomercu bio dobar savet. Imaju više polovnih automobila nego na sajtu i javljaju vam kad stigne ono što vam se uklapa u "brif"

 

Nisam još ništa kupila, ali kako se škola ubrzava, mislim da ću u junu, najkasnije u julu kupiti auto, da me motiviše da položim praktični deo.

 

Definitivno sam odlučila da to bude Polo, malo je emotivna odluka u pitanju, ali nije da nisam pogledala još neke modele koje ste mi predlagali, čak sam i sedala da vidim kako se osećam, nudi mi se i jedna bombonica od Korse, moj kolega picajzla, u savršenom stanju, ali ne vredi, Polo i Polo i bukvalno vidim sebe u tom autobomilu.

 

Nisam još odlučila na čemu ću voziti praktičnu nastavu, jer je meni sad samo cilj da se dokopam dozvole, svesna sam da tek slede godine i godine iskutsva u vožnji, pa mi je kriterijum postao instruktor kod kog mogu da vozim dva do tri dvočasa nedeljno, i da ne priča o teorijama zavere i da nosi masku, mada u moju autoškolu stalno dolaze komunalci pa verujem da makar oko maske neće biti problema.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, angelada said:

Samo da javim da je savet da proverim u Autokomercu bio dobar savet. Imaju više polovnih automobila nego na sajtu i javljaju vam kad stigne ono što vam se uklapa u "brif"

 

 

Sa njima takođe slobodno i bezobrazno (odmah im ponudi i do 1000 evra manje od traženog iznosa) pregovaraj oko cene. Kada prodavac ne može dalje da ti izađe u suret, traži da se konsultuje sa šefom.

  • +1 3
Link to comment

Zanimljiv autic za po gradu, al svojevremeno bio jako skup. Nemoj uzimati onu verziju sa range extender.om (sto ima mini Sus motor) kolko mi se cini zbog zakonskih normi taj extender ima neki prc rezervoar, pa vise pojede bateiruju tezina motora i opreme nego sto pomogne

 

Disclaimer: probao ga na 20 min, i vozio se u njemu jos sat-dva kao putnik pre par godina. Tako da nisam neka referenca :)

Link to comment

E ovako, zvali su me iz Autokomerca, imaju Polo koji mogu da platim, naravno treba ići, pogledati itd... Hoću da kažem, proaktivni su.

 

Međutim, u razgovoru mi je pomenuo nešto (kad smo se prvi put čuli) - kaže samo nemojte da gledate placeve, već gledajte ove ozbiljnije kuće? Koje su to ozbiljnije kuće osim Autokomerca?

 

Ovo je jako uzbudljivo, s kupovinom automobila;)

  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...