Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

5 hours ago, makondo said:

I da dodam,da li neko ima iskustva sa panorama krovom.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 

Ti kao vozač neš imati ništa od panorame, ostali će da uživaju. Nije za podneblja sa dugim i vrelim letima al ne smeta toliko, ja bih ga opet uzeo al ne bih bio toliko naložen ko prvi put :lol:

Link to comment
12 hours ago, makondo said:

Pitanje:Reno Clio 1.2b karavan 4590evra,2011. godište
 

Probao sličan. Buka na 80kmh je veća nego u Puntu sa Kama zimskim gumama.

Link to comment
Probao sličan. Buka na 80kmh je veća nego u Puntu sa Kama zimskim gumama.
Hvala na savetima.Imamo Reno fluence,al muž je promenio posao,a sitnu decu treba voziti u vrtić,u školu,na trening....i naravno i ja treba da idem na posao,pa sad tražimo neki polovan auto uglavnom za gradsku vožnju,i malo smo sluđeni,[emoji24]

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Link to comment
 
Kako vas sluzi Fluence? Benzin ili dizel? Kako ste generalno zadovoljni?
Benzin,4 godine star,pravo sa Sajma kupljen,i sad u junu izlazimo iz kredita( i naravno da smo se radovali i naravno da nismo planirali ovaj drugi auto),prešao je oko 60.000 km,isplatio se u potpunosti,sve preporuke

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Link to comment
Benzin,4 godine star,pravo sa Sajma kupljen,i sad u junu izlazimo iz kredita( i naravno da smo se radovali i naravno da nismo planirali ovaj drugi auto),prešao je oko 60.000 km,isplatio se u potpunosti,sve preporuke

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Izvini,radim 5 stvari u isto vreme,dizel je,i odličan je.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Link to comment

Ako je 1.2 sa 75ks, to je tromo i za hecbek varijantu ali podnosljivo jer malo trosi, dok kod karavana mislim da ide uzasno a sigurno je povecana potrosnja. 1.2 turbo sa 101ks ide mnogo bolje, verujem da moze da ide lepo i u karavan varijanti.

Link to comment

Vozim sluzbeni Clio hatchback 1.2 sa 75ks ... autic je udoban, fino skokcan unutra, lep spolja...

 

Ali trom do zla boga. Preticanje mi je misaona imenica , na autoputu vec sa 120 bucan kao traktor , a potrosnja mu uopste nije mala i ide oko 7 litara na 100 km

 

Dakle sa moje strane antipreporuka za taj motor.

 

 

Link to comment

Meni je po Mitrovici i malo do vikendice kod druga van grada trosio kombinovano ispod 6 litara, racunam da bi sa vise gradske voznje bilo oko 6.5 ali opet, to je Mitrovica. 

Link to comment

Sutra idem sa majstorom da pogledam auto,pa ću preneti izveštaj i naravno ono što sve interesuje-kilometraža?!

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...