Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

S obzirom da su mi juce i danas pobegle dve Astre J gde sam opet mogao zabosti jako lepu zaradu, kontam da ce i Audi do sutra da ode, dok ja skontam ko bi najbrze mogao doterati auto i dok ne ugovorim... Jebo mi pas mater ovako pasivnom i neodlucnom.

 

Kad smo kod toga vec, saznao sam da ti veliki kamioni - autovozovi imaju dozvole za prolaz. Ako neko ima kontakt sa nekim prevoznikom koji dovozi iz Svicarske, neka me prosvetli ovde ili u inboks, da se ne njakam po 1-2 auta ko slepac i placam dosta vise. Fala unapred.

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment

Jedna bila 2011. u ful opremi sa svim senzorima i grejacima svega necega i multimedijom i navigacijom, 139 hiljada km, dva seta guma i dva seta alufelni, to sam bio dogovorio cenu i sve ali nisam nasao prevoz pa otkazao umesto da neko tamo preuzme i cekam da krene sve bez zastoja. Druga 2010. sa 165 hiljada km, nesto slabija oprema i jedan set tockova, s tim sto je cena bila takva da sam mogao da kupim i alufelne dobre i mozda i druge gume. Obe 1.4 turbo sa 140ks, manuelni menjaci sa 6 brzina ali izjebah se pa ne vredi da pisem o cenama. Uvoz za sad samo iz Svajcarske, mada merkam i Nemacku jer imam par drugova koji su pobegli tamo da zive i rade nedavno.

Link to comment

Kad je blizu Ciriha, brat i ujak ili taj jedan vozac sto zivi preko a blizu Ciriha je. Kad je dalje, onda samo vozac kad dodje da preuzme auto a ja se prethodno dobro raspitam preko poruka. Evo vec godinu i po sljaka taj sistem, problem nam bio jedan Punto EVO samo, tu smo naleteli na minu u vezi motora ali je na kraju prodat u top stanju sa garancijom ovlascenog servisa, to sto smo bili u minusu 550 evra je nasa stvar (a rekli u ovlascenom da je to sjebao lokalni majstor kad je cackao nesto ali nema veze). Sto se tice limarije i enterijera, to se 95% vidi sve jasno na slikama a hoce cesto i da posalju detaljnije slike.

 

Posteni su ljudi tamo, ono sto napisu na oglasu ili u porukama je tako, nema greske.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Narucio Citroen C4 1.6 VTi 2011. godiste i drug mi kaze da sam se zajebao iako je racunica dobra, navodno sam se vencao s njim, niko ga nece kupiti, bice milion problema blablabla... 120 hiljada presao ali kao nema veze, jebao si jeza u ledja. Pas mater... Jel imao neko nekad, jel toliko uzasan?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Nisam imao, ali dok sam bio u kupovinama govorili mi da ni ne gledam benzince koje su napravili Pežo i BMW kooperacija, između ostalog i taj 1.6 vti.

 

Edit, dvojica su mi bili savetnici i nezavisna komisija za traženje mišljenja, ovo je jedna od retkih situacija gde su obojica na keca rekli isto. Jedan je automehaničar opšte i poduže prakse, drugi je zaluđenik za Francuze.

Edited by desboj
Link to comment

Nisam ni ja imao pojma, stari 1.6 koji je išao u prvog Pikasa je bio ok motor, pouzdan, samo je 1.4 bio za izbegavanje. Sad čitam za taj novi, ne mogu da verujem da neko u 21. veku ne ume da napravi kršten benzinski motor.

Link to comment

Znaci dzabe mi sto je presao 120 hiljada, najeb u najavi. Mislio sam da ga registrujem i vozim usput ali sve su prilike da ce odma' na prodaju[emoji23]

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Kad sam jurio auto pre 4 godine, gledao sam Pezoa 308 sa tim VTI motorom 1.6, radio ga BMW, ubacuju ga u Mini... ma super prica. Osim sto je pun problema i za izbegavanje.

 

E sad, ne mora da znaci da ce tvoj primerak biti takav, mene je odbila nepreglednost i prodavceva prica, a manje to o motoru.

 

Mnogi ljudi ne citaju "savete" sa foruma, niti googlaju o motorima, pa ti je to plus u prodaji. Ako ne budes alav, prodaces ga sigurno relativno brzo...

Link to comment
56 minutes ago, Milosh76 said:

radio ga BMW, ubacuju ga u Min

Baš to, radio ga BMW i nikad ubacio u neki svoj auto.

 

4 hours ago, zorglub said:

ne mogu da verujem da neko u 21. veku ne ume da napravi kršten benzinski motor.

+1

 

Ispade fiatov 1.2 fire motor mama i tata za bar 60% ovih što se prave danas. Ne računajući Japance naravno.

Link to comment

Vidim po netu da je motor ima probleme pre 10 godina i da je u medjuvremenu vecina problema ispeglano. Nista iznenadjujuce sto svi proizvodjaci automobila nisu doziveli.

Link to comment

Ja sam video da su imali neki softverski problem koji su resili od 2010. na ovamo ali gotovo je sad, auto je narucen, stize uskoro pa cemo videti sta i kako88b356d5cfb36efe6236dda849655fa5.jpg273fbc22e6cd9234a99b25f3299bae51.jpg

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, desboj said:

Ispade fiatov 1.2 fire motor mama i tata za bar 60% ovih što se prave danas. Ne računajući Japance naravno.

 

I u odnosu na Japance. Svi F.I.R.E. motori do 1.2 su verovatno najbolji benzinski motori ikad. Sa 1.4 nemam iskustva.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...