Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

mali hrast je ok, ima on i neko brdo u jagodini, tamo se hvale da je dobra klopa
:fantom:
 
Ti si cak i bio u Jagodini a djembeli bi promasio put i otisao u Zarkovo.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
21 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

5g ravnozemljaš antivakser common rail pumpaš

1,4 D4D Toyota. gradska voznja sa 130 000, 2 dizne i Bosch pumpa,ciscenje dpf filtera. Koleginica sa posla isto Toyota dizel,gradska voznja dve dizne.Kolega sa posla,BMV x5  dizel,dve dizne.Drugar dizel bmv turbina otisla.Drugarica 1,9 tiguan gradska voznja,pumpa za ulje i dva puta dpf filter. Kolega sa posla pezo dzip, dpf i ko zna sta sve ne,prodao samo da ga ne gleda,dizelas.Drugar sa pasatom 2008 godiste dok je jos bio ispod deset godina,turbina.Sve zbog gradske voznje i secanja.

Pozitivan primer brat sa vektrom 2004 presao 300 000,samo EGR ventil otisao .

Vozio malog benzinca od predjenih 38 k do 135 k. Motor nista. Menjao ulje i svecice.Prodao jer mi je trebao 4x4 i prelazim preko 20 k godisnje pa sam mislio da ustedim na gorivu. Pogon na 4 mi do sada par puta bas odigrao,usteda zbog jeftinijeg goriva,ne.

 

Edited by askeladden
Link to comment

Mislim da su neke serije i neki motori robusniji,tj bolje trpe hladne startove i kratke ture. Doduse osim vektre sve ostalo je primer iz Norveske,pa da se uzme u obzir i hladnoca kao faktor. Plus ovde je bilo bas popularno 2011,2012 da se kupuju mali dizelasi,fieste,urban cruiser i slicno za opstinske sluzbe. Kucna patronaza.Znaci mali milion kratkih tura i secanja je uzrokovalo  menjanje celog bloka ispod predjenih 50 k ko dobar dan.Nasao sam tekst da je u Arendal opstini 20 takvih automobila riknulo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...