Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Izgleda da cu ekspresno prodati Clia, uprkos tome sto nema klimu, pa da pohvalim ovaj 1.2 benzinac sa 75ks - ne ide nista posebno ali zato kombinovano trosi 6 litara. Isao sam par puta sa drustvom do vikendice tu malo van grada, ostalo po gradu i to opusteno na pravcima 4. i 5. brzinom 50-60km/h, i presao ravno 400km a kazaljka otprilike spala za trecinu, mozda za nijansu vise. Auto ekstra za grad, sve preporuke za taj motor.

 

Nego, jedno pitanje - jel oni transportni kamioni sto prevoze 9 kola nazad imaju prolaz na granicama sad?

Edited by Zli Gli
Link to comment

Prvi mali benzinac koji zapravo trosi malo, imao sam 1.3 Fiestu pre ovoga koja je (doduse zimi) trosila od 9 do 10 a i ostali s kojima sam pricao su uglavnom imali vecu potrosnju sa tim manjim auticima, do 1.4 benzin sto kao trosi sitno.

 

A video sam dosta tih kamiona u zadnje vreme na putevima, ne verujem da razvoze samo po Srbiji, jebem li ga...

Link to comment

1.2TSI, kombinovano grad, put - 5.4L.

 

Taj Clio je... trom pre svega. Još bi mu samo trebalo da troši.

 

Fiesta 1.0Ecoboost je :wub: još onaj njihov novi automatik :heart:

Link to comment

Imali smo mi Clio 1.2 turbo sa 101ks, taj ide kao metak a o vode ga na oko 7.5 po gradu i isto nesto malo kombinovano, moguce da trosi stvarno tek za nijansu vise od obicnog koji jeste trom. Ako je tako, onda je mnogo bolja opcija jer stvarno ima dosta snage za 1149 kubika.

 

Meni ovaj Golf TSI ubija, 1.4 sa 160ks. Zimi potrosnja bila ravno 8 litara a bilo dosta praznog rada u mestu, uglavnom po gradu, bilo i gasiranja. Leti verujem da je oko 7 do 7.5 prosek a ubija koliko je jak.

Link to comment

Vozao sam A1 tsi,jbga u mesanoj voznji nista nije trosio.Oko 5,5,5.Posle predjenih 200km nasuo 11l i vratio ga u rentacar.Letnja voznja.A na 3000 obrtaja je pevao od radosti.Da sam mlad becar,ko sto nisam..samo bi taj mali auto terao.

Link to comment
16 hours ago, Moća said:

Ima neko iskustva sa Oktavijom 1.2 tsi?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

Odlican motor, ubacujju ga u celu VW grupu...

 

koje godiste gledas?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...