Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

On 21.2.2020. at 9:39, Milosh76 said:

Grande Punto benzinac, 2014 godiste... oko 5000 evra, za lepotu vec ne znam :D 

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15847482/fiat-grande-punto-12-8v

 

 

Pristojna kupovina, a cena sigurno moze bar 10% nize

Ja ga vozio bas sa tim motorom i bio sam najsavesniji vozac niti me hvatso radar niti sam preticao. Mnogo je to slab motor, da bi isao iole pristojno trebas  da ides bas u visoke obrtaje,a tad trosio kao lud.

 

 

Link to comment

Sa ove stranice:

 

1.4 L (1,368 cc) SMPI - 72 mm × 84 mm (2.8 in × 3.3 in) bore x stroke:

  • 16V T-Jet 105–120–155–180–190 PS (77–88–114–132–140 kW) (2006 - current)

Ali ipak nisam skroz bio u pravu - MultiAir je nekakva kontrola otvaranja/zatvaranja ventila.

Link to comment
  • 1 month later...

Cene apsolutno iste kao sto su bile, samo se ljudi manje odlucuju na kupovinu  dok ne skontaju koji ce da izginu a koji cemo da prezivimo. Ja u tom ludilu resio da imam dva auta, vozim ovaj Golf 6 za sebe dok se ne proda a kevi registrujem Clio 2010. godiste 1.2 benzinac, da ima da se voza po gradu i slicno. Naravno, i on se prodaje.

Link to comment

Moji roditelji gledaju da uzmu nekog Clia (bar kad budu smeli da izađu iz stana) ... Koliko je taj para i kakav je ?

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Osim sto je beli sa troje vrata i sto nema klimu (sto nisam znao, nisam uopste gledao tu stavku jer je 2010. godiste) auto je super. 

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16030636/renault-clio-12-16v

 

Za mene trom dok se ne uhvati zalet, pogotovo sto teram od decembra ovog Golfa 1.4 turbo sa 160 konja koji kida kako ide ali kevi ce da posluzi, ona sa 62 godine vozi bas ono penzionerski lagano. Prica je da sam trebao imati super zaradu na tom autu jer je prodajan a bio jeftin ali nisam skontao to za klimu i sad ce biti cupanje svojih para, ne mogu da ga prodajem za realnih 3500 jer klima nosi taman 500, jbg, plus sto vecina ljudi ni ne razmatra kupovinu auta bez klime.

Link to comment
3 minutes ago, Moća said:

Sve kapiram ali auto bez klime jok. Ko i zasto pravi tako nesto?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

De de, ja vozio ceo svoj zivot auto bez klime sa sve kasetofonom do prosle godine, pa mi ne fali nista. Ja ne trpim kljakave i trome automobile.

Link to comment
7 minutes ago, Moća said:

Sve kapiram ali auto bez klime jok. Ko i zasto pravi tako nesto?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

:nobles:

 

Link to comment

Ni ja ne kapiram ali kod Svajcaraca posle ovoga naleteo jos na 10 slicnih komada, isto godiste i mladji. Clio najvise, plus poneka Corsa i zaboravih sta jos. Moj ujak pre par godina kupio u Svici nov VW Up, 1.0 benzinac da ima da se svrcka po gradu mada je dva puta dolazio i za Srbiju u njemu, kaze da je namerno trazio bez klime i sa onim rucicama umesto elektricnih podizaca. Doduse, kod njih je vreme drugacije, leta nisu sa 40 stepeni pa ih donekle kapiram. Eto zalomio mi se jedan primerak, verovatno je zato i bila niza cena a ja skocio ko majmun, mislio da sam pametan :D

Edited by Zli Gli
Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Ni ja ne kapiram ali kod Svajcaraca posle ovoga naleteo jos na 10 slicnih komada, isto godiste i mladji. Clio najvise, plus poneka Corsa i zaboravih sta jos. Moj ujak pre par godina kupio u Svici nov VW Up, 1.0 benzinac da ima da se svrcka po gradu mada je dva puta dolazio i za Srbiju u njemu, kaze da je namerno trazio bez klime i sa onim rucicama umesto elektricnih podizaca. Doduse, kod njih je vreme drugacije, leta nisu sa 40 stepeni pa ih donekle kapiram. Eto zalomio mi se jedan primerak, verovatno je zato i bila niza cena a ja skocio ko majmun, mislio da sam pametan :D

Stvarno ne znaš odakle beli auto sa troje vrata i bez klime? :D :D :D

Link to comment
20 hours ago, Timothy Leary said:

Stvarno ne znaš odakle beli auto sa troje vrata i bez klime? :D :D :D

 

Jos ako nema servo i elektronske podizace stakla...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...