Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

1 hour ago, Valkyrie said:

Idem u Lidl, volvoa fantaziram za sad, dok odnegujem sitnu skupu đecu. Posle ću kao madam tajkunka da vozim šta oću. 

Kako da ti kazem, posle nije ni vazno :D

 

 

@Zli Gliza mesto ne brini, biti :nobles: pitanje je duha, pusti ovu forumsku dzemogladiju, @kud u maglu Simoviću ce to znati bolje da ti objasni, on je zaduzen za teoriju i edukaciju...

 

 

@@

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

za duge pruge se rabi avio transport

 

 

za grad je bombon i fiat 500

Nemoj tako sektaski, treba coveka opremiti kako zasluzuje, na stranu sto je mlad, avion je za reko 7 mora: treba mu nesto vece za duze pruge, razgledanja, bahata parkiranja, taj rad, znas valjda, pa nemoj tebi da objasnjavam...

 

Link to comment

Vid' što se našla dva snoba da proglašavaju za džemogladiju :lolol:

 

Meni c max i dalje lepši od s maxa, Mejhime, a trudim se da zavolim i starijeg brata. Kugu je nešto @Tresko oblatio, na oko je lepa ko lutka no ne znam šta joj vako fali. 

Link to comment
7 minutes ago, Valkyrie said:

...  na oko je lepa ko lutka no ne znam šta joj vako fali. 

Mozda joj samo ti falis? :tongue:

 

 

A za ovo snob cemo tek da vidimo :mad:

Mi smo sve to sa svojih 10 zuljevitih prstiju, covek mora da se dogreva elektricnim carapama i rukavicama...

Link to comment
Vid' što se našla dva snoba da proglašavaju za džemogladiju [emoji38]ol:
 
Meni c max i dalje lepši od s maxa, Mejhime, a trudim se da zavolim i starijeg brata. Kugu je nešto [mention=123]Tresko[/mention] oblatio, na oko je lepa ko lutka no ne znam šta joj vako fali. 
Tvoj je grdan za sve pare :D
Link to comment
8 minutes ago, namenski said:

Mozda joj samo ti falis? :tongue:

Ne može dve lutke da se voze zajedno, vidiš da lepo kaže renne da sam ja samo za ružna™ kola. :sleep:

 

Kumsa ako ne udari struja od tih rukavica evo tu me seci, takav ti je on baksuz. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...