Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Gledao ja Senic kao prvi izbor pre par meseci, ne mogu, ruzan mi je + je francuz. Jeste prostran ali ne zelim francuza ponovo, makar ne polovnog.

Link to comment

Istina da nije lep,ali je mnogo dobar odnos cena/kvalitet.

 

Kada bi jos malo povecao budzet,mogao bi naci dobar Nissan Qashqai.Ide kao avion,lep,retko se kvari...

Link to comment

Ja sam testirao QQ dok sam gledao šta da uzmem, mili bože koliko je to skučen i mali auto sa smešnim gepekom. Ulazak na zadnja sedišta ne bih preporučio osobama sa preko 160 cm visine.

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Istina da nije lep,ali je mnogo dobar odnos cena/kvalitet.

 

Kada bi jos malo povecao budzet,mogao bi naci dobar Nissan Qashqai.Ide kao avion,lep,retko se kvari...

vidim da si pitao za fijestu, pusti kumsa hejtera, i pogledaj slobodno. nema veze ta njegova fijesta sa ovim novijim.

sto se tice malih automobila, a sve sam ih realno vozio, jer sam cicija kad uzimam rentakar, za voznju nema boljeg auta od fijeste. lezi ko formula u odnosu na korse, klie, pa cak i fabiju.

 

kau boje, ja dasam ti, a falabogu nisam :fantom: gledo bih ozbiljno merivu. bas dosta pruza.

Edited by ToniAdams
Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

bar je prosla tjest severnoga jelena, za razliku otvog cetvorotockasa :fantom:

štedijo švabo na abs-u, posle su ga povukli u ubudžili ga

i dan danas na nekim a klasama w168 piše pozadi i abs

 

:fantom:

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...