Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

6 minutes ago, Milošica said:

Auto do 4k evra,za osobu od 19 godina?Moze i manje novca ako je nesto interesantno...Na prvi pogled Fiat 500 mi se svidja.

Muska ili zenska osoba?

Link to comment
8 minutes ago, Milošica said:

Muska,mada cujem da Fiat 500 vazi za zenski auto,ali meni se dopada.

 

Imate li neki predlog?

 

nadji decka

Edited by triple_nippled
Link to comment
37 minutes ago, Milošica said:

Muska,mada cujem da Fiat 500 vazi za zenski auto,ali meni se dopada.

 

Imate li neki predlog?

 

Fiat 500 lepo izgleda, a ako je potrebno da automobil bude i bar malo praktičan (da ima dovoljno mesta i na zadnjoj klupi, koliko-toliko upotrebljiv prtljažnik i da je štedljiv, predlažem da pogledaš Hyundai i10 i to sa benzinskim motorom.

Ovde imaš i par oglasa, ako su aktuelni, pogledaj ove koji su kupljeni u Srbiji, čak i od prvog vlasnika, sa servisnom istorijom i relativno malim kilometražama: https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/pretraga?brand=116&model[]=1363&price_to=4500&year_from=&year_to=&showOldNew=all&submit_1=&without_price=1

Edited by Ras
Link to comment
4 hours ago, Caligula said:

 

 

Jab Nisana ali nemam toliko para.

 

 

evo ga

 

ovo ti je kaubojac vrhunsko auto. ja ga tero ko službeno vozilo  4-5 godina. sa uživanjem sam ga se navozao. sabio sigurno 30ak k km. udobno, lako za vožnju, pregledno, ide ko mećava, auto stane gde hoćeš, a mesta na pretek. čak su i dvometraši uspevli da sednu pozadi bez krivljenja, ima neku foru da mu se pomera zadnja klupa pa možeš da manipulišeš prostorom, đa ti treba za sedenje, đa za prtljag. a unutra ko da ga je dizajnirao neki dizajner japanske radničke partije, samo neophodno i sve šljaka. milina.

 

a za servis, neki moj kolega je uzeo nisana i tera ga kod nekog lika na altinu koji je radio u nisanu, pa sad ima svoj servis. ništa zabrinjavajuće

 

jedino benzince jebe potrošnja, al ovaj ima tng pa to nije problem

 

to je auto za tebe!

 

 

e

@Valkyrie

:lolol:

 

ne navlačite čoveka

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

ko host, hostov ćale ili ja?

 

 

u preduzeću je bilo msm 4 note. ja da se sećam nikoga ni jedna nije izdala, a ja sam ovu terao i po pasuljanskim livadama

možda je i do toga što su auti bili novi, al ko ih je sve i kako vozio istrpeli su za dva života

 

ovo za udobnost sam možda i preuveličao, mada posle note sam seo u i30 i ukočio se u vožnji do kruševca i nazad, a ovog sam terao do salcburga i ko nov sam bio posle

Link to comment

da, bili su novi

 

vozilo ih je i kuso i repato, par njih je naučilo da vozi na njima. ja jam jednog tero iz niša na 4-5k obrtaja ceo put

:blush:

Link to comment
ko host, hostov ćale ili ja?
 
 
u preduzeću je bilo msm 4 note. ja da se sećam nikoga ni jedna nije izdala, a ja sam ovu terao i po pasuljanskim livadama
možda je i do toga što su auti bili novi, al ko ih je sve i kako vozio istrpeli su za dva života
 
ovo za udobnost sam možda i preuveličao, mada posle note sam seo u i30 i ukočio se u vožnji do kruševca i nazad, a ovog sam terao do salcburga i ko nov sam bio posle
Ti. Kuj drugi :)
Link to comment

:lolol:

 

 

 

al što troši benzin. ja to video nisam. to iz niša kad sam se vraćao bukvalno vidiš cajger kako se pomera i ide ka crvenom

bg-knjaževac-bg rezervoar i po

 

 

al je išao ko vetar

 

 

e

@renne

aj sad iskreno jel si pročitao ceo moj poust?

 

ako jesi, a sumnjam, pronađi i jednu naznaku negativnosti. samo jednu. 

 

ako nisi, pročitaj ponovo, pa prepričaj svojim rečima

:sleep:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...