Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

protivu forda

 

terao sam svojevremeno fiestu, nju sam hteo dva puta da zapalim, a jednom je zamalo nisam gurnuo u dunav

dan kad sam je zalivadio sam uzeo za slavu

 

posle mi pokojni gayya objasnio da je u njoj bio najlošiji fordov motor, a još je bila ghia, kao nabudžen

 

ozbiljan krš od automobila

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Kauboje kupi forda i ništa ne brini

 

... gledo fokusa.

 

 

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

 

evo ga

 

ovo ti je kaubojac vrhunsko auto. ja ga tero ko službeno vozilo  4-5 godina. sa uživanjem sam ga se navozao. sabio sigurno 30ak k km. udobno, lako za vožnju, pregledno, ide ko mećava, auto stane gde hoćeš, a mesta na pretek. čak su i dvometraši uspevli da sednu pozadi bez krivljenja, ima neku foru da mu se pomera zadnja klupa pa možeš da manipulišeš prostorom, đa ti treba za sedenje, đa za prtljag. a unutra ko da ga je dizajnirao neki dizajner japanske radničke partije, samo neophodno i sve šljaka. milina.

 

a za servis, neki moj kolega je uzeo nisana i tera ga kod nekog lika na altinu koji je radio u nisanu, pa sad ima svoj servis. ništa zabrinjavajuće

 

jedino benzince jebe potrošnja, al ovaj ima tng pa to nije problem

 

to je auto za tebe!

 

 

Zar ovo nije malo auto

Link to comment

@renne

@Ras

 

Hvala na predlozima.

 

Razmisljao sam i o fiesti,ako se uopste moze naci za nekih 4/4 i po k,ali sad vidim da covek iznad nema lepa iskustva sa njom.

 

Osim Fiat 500 padaju mi na pamet i C4,207,Clio...Ne znam...

Link to comment

Za klinca od 19 godina neki slabiji auto, da uci i da ne moze previse da divlja, a kad sjebe nesto, kvacilo recimo, da ne kosta kao pola auta.

Punto, Clio, Fiesta, Corsa, Fabia... Delova koliko hoces, majstora takodje, gradski auto, milina.

Link to comment

reno modus ili reno senik ili golf 5 plus. dotero ortak pre neki dan iz bavarije za 4 iljadarke + carina iljadarku i super autic. ide ko zmaj, udoban i pozadi  i napred (jebiga ne znam za bolje, surov zivot tranzicijski)

a modus je mlogo simpa,mlogo..1,5 dizel

ne samo fabiju.jedva udjes u taj nedovrseni dizajn ceskog oklopnog vozila iz 57.

 

 

Edited by bradilko
Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

Punto, Clio, Fiesta, Corsa, Fabia... Delova koliko hoces, majstora takodje, gradski auto, milina.

+1

 

samo bez fieste. ovaj škodilak je super izbor

naravno, što noviji

Link to comment

Od manjih glasam za Suzuki Swift, Clio, Fiesta, Nissan Micra, koji je doduše malo ženskast al super vozilo. I golf naravno.
Možda ti je kumse upala neka krš fiesta al generalno ih ljudi hvale

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...