Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

9 minutes ago, Valkyrie said:

Kad pomenuste Qashqai, imam utisak da ih po BG ima ko džabe da su deljeni :wacko:

 

 

Nije samo u Bgd, svuda po Evropi se dobro prodaje/prodavao: redovno u top 10.

Link to comment
12 hours ago, renne said:

kaligula, prodam ti ja citrišu, prešo 1300km, 14k eura, oćeš?

 

Moze ako me sacekas za pare :fantom:

 

 

11 hours ago, Valkyrie said:

Kad pomenuste Qashqai, imam utisak da ih po BG ima ko džabe da su deljeni :wacko:

@Caligula

Šta je problem sa Škodom Oktavijom? Meni to baš dobar auto. 

 

Qashkai meni super, ali nema ga dobar ispod 7-8 hiljada E. A skodu ne volim jos od deteta, neki iskonski animozitet, neracionalan.

Link to comment

pa dobro različite su klase, Fabia je narodni auto, a Oktavija je više corporate nivo. ali dobri su 

 

kako god današnje Škode imaju veze sa Škodom iz detinjstva skoro kao Simovićeva Fiesta 2  sa današnjim Fiestama 5 i 6, ili dedin Fića pre 30 god sa Fiatom 500

 

 

Link to comment

Na ex poslu bila Oktavija i Peugeot 407, svi se grabili stalno za pežoa osim mene. Meni Škoda O leži ko budali šamar.

Kontam da je ovo što Nije on kaže, imaš averziju zbog porekla.

 

Da ne zaboravim da ti predložim Hyundai i30 ali SW ako nađeš. To ti je neki miks elegantnog lepog auta i karavana. 

Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

A skodu ne volim jos od deteta, neki iskonski animozitet, neracionalan.

 

Cuo sam da u Skodama ima mnogo bakterija i da mozes da dobijes infekciju ako udjes u vozilo

Link to comment
4 minutes ago, Valkyrie said:

Na ex poslu bila Oktavija i Peugeot 407, svi se grabili stalno za pežoa osim mene. Meni Škoda O leži ko budali šamar.

Kontam da je ovo što Nije on kaže, imaš averziju zbog porekla.

 

 

Pa to, + kada su se pojavile nove krenuli su da ih masovno kupuju direktori drustvenih firmi (tamo devedesetih) pa mi je i to animozitet.

 

Lijep je Hyndai, ima i da se nadje za pristojne pare

 

@Milogled Bluff jepse miloglede, ja sam umetnik i dosta tripujem, vazda. Ako bih proveo godine u skodi zato sto mi to novcanik i razum kazu, bile bi to nesrecne godine :fantom:

Edited by Caligula
Link to comment
35 minutes ago, Milogled Bluff said:

 

Cuo sam da u Skodama ima mnogo bakterija i da mozes da dobijes infekciju ako udjes u vozilo

 

+ to, udjes normalan izadjes flourescentan. A i znak im je bulja.

 

 

Link to comment
On ‎04‎.‎07‎.‎2018 at 7:59, Milosh76 said:

 

Evo ti za 5000 evra... vozi ga moj kolega, doduse 2013... vrlo je zadovoljan

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12531496/hyundai-i30-cw-14-gpl

 

Godinu dana mladji i drasticno jeftiniji

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/11656689/hyundai-i30-14i-cw

 

 

Slučajno, ili namerno je predlog za automobil sa TNG?

 

1 hour ago, Valkyrie said:

Na ex poslu bila Oktavija i Peugeot 407, svi se grabili stalno za pežoa osim mene. Meni Škoda O leži ko budali šamar.

Kontam da je ovo što Nije on kaže, imaš averziju zbog porekla.

 

Da ne zaboravim da ti predložim Hyundai i30 ali SW ako nađeš. To ti je neki miks elegantnog lepog auta i karavana. 

 

Evo gore već predložen, pa mogu da se pridružim i dodam Kia Ceed što je identičan automobil.

Sa dizelima nemam iskustava, a 1,4 benzinski motor sa 100ks, koji je najčešći u ponudi je za mirnu, da ne kažem penzionersku vožnju. Kada je potrebno ubrzanje, menjač u stepen niže i gas do daske. Sa druge strane ovo su jako dobro izrađeni automobili, sa solidnim paketima opreme već u standardnoj varijanti, sa kvalitetnim materijalima u enterijeru, a sa obiljem prostora za putnike (i napred i na zadnjoj klupi) i prtljag, pa gotovo da nemaju konkurenciju u klasi. Automobili nisu upravljivi kao što je Focus, volan nije direktan, već ima snažnu servo asistenciju koja meni ne odgovara - Kia ugrađuje i prekidač kao opciju kojim upravljanje postaje manje asistirano, odn. više direktno, ali i dalje ni približno Fordu.

Dodatna prednost kod s/h kupovine je veliki broj Hy/Kia automobila koji su kupljeni ovde, vrlo često od prvog vlasnika, a zbog inicijalno dugog perioda garancije (5, odn 5+2, ili 7 godina) kupci su morali u redovnim intervalima da servisiraju automobil.  

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...