Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Rukomet

Featured Replies

Ja i dalje neverujem da smo ih dobili.

Meni naši igrači uglavnom deluju fizički inferiorno, ali ovo večeras je baš veliko iznenađenje.

  • Replies 4.6k
  • Views 311.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • SNARC
    SNARC

    Sportklub Tužan kraj: Voša odbila da se vrati, Partizan šampion Finalna serija šampionata Srbije u rukometu neće ostati u lepom sećanju ljubiteljima sporta. Partizan je u prvom meču slavio sa 33:27 pr

  • Sve u svemu meni ovo bolje nego godinama unazad, pa sta urade - urade. Nije vise onaj spor rukomet sa bezidejnim napadom, mucenjem. Korak napred. 

  • Carolostadien
    Carolostadien

    Pa u stvarnom trokutu i imate šanse, samo taj se neće stvoriti s remijem s Francuzima   Trebate dobit Francuze 2 razlike, a može vam biti dosta i 1.    Mi smo u mogućem trokutu na

Posted Images

1 minute ago, Emerald said:

Izuzetno, napravili smo 7 razlike u drugom poluvremenu protiv domacina nemacke.

Ne igra se u Nemačkoj

Just now, garcia said:

ako se ne varam bio 60% posed lopte za nas

pa ok, igramo najsporije. najduže napade, preko 35 sec u proseku, nemačka oko 25, ako se ne varam

Just now, Valk said:

Ne igra se u Nemačkoj

Onda ima puno nemaca na tribinamaviolina

Sad kad se naložimo protiv Austrije i... izgubimo. Scenario sa SP u fudbalu 2010.

Kako se igra sledeća faza? Pre polufinala.

1 minute ago, levi said:

pa ok, igramo najsporije. najduže napade, preko 35 sec u proseku, nemačka oko 25, ako se ne varam

meni ionako muški rukomet prebrz D
ne bih ja tu ništa menjo.

4 minutes ago, Emerald said:

Onda ima puno nemaca na tribinamaviolina

Preskočili tarabu.

2 minutes ago, Emerald said:

Mislim da smo znacajno smanjili broj gresaka u drugom poluvremenu. Tako smo smanjili njima lake pogotke.

i to, realizacija mnogo bolja, ali odbrana je napravila skoro svu razliku

strasno angazovano, zatvaranje onog sutera (na S) sto nas je cepao u prvom

bas sam se bio iznervirao na kraju prvog kada je poslednji nas napad sa sedam igraca marsenic ubio u precku i umesto dva razlike nemci zavrsili sa cetiri

ovo niam ocekivao, bio sam ubedjen da ce da nas lagano dobiju, i bas mi je drago da su pokazali da mogu

samo da saistim pristupom odigraju i protiv austrije i da se molimo da nemci pobede spaniju, ako je moguce sto ubedljivije

Mi kad imamo top leve i desne bekove - nemamo srednjeg beka. Kad imamo srednje bekove, a sad ih imamo dvojicu izuzetnih - nemamo desne i leve. Danas je Borzas bio slab, a Kojadinovic izvukao stvar. Neku raniju Srbiju bi razni Orbovici, Zelenovici, Sesumi i Nenadici ukanalili, ali ovde toga bilo nije.

BTW, Marsenic, u faci i izlaganju, kombinacija Vlade Georgijeva i Danila Ikodinovica. On ce igrace da postroji, da se ne opuste mnogo. srdoc

Dočekali i rukometaši svojih 5 minuta... I to kad niko živ nije očekivao... Zasluženo...

11 minutes ago, Tinman said:

Sad kad se naložimo protiv Austrije i... izgubimo. Scenario sa SP u fudbalu 2010.

što? uopšte mi ne deluju da imaju takav mentalitet.

baš su pokazali jednu istrajnost bez psihičkih padova i bez poslovične kurcobolje naših fudbalera.

svaka im čast 👏

6 minutes ago, G. L. said:

BTW, Marsenic, u faci i izlaganju, kombinacija Vlade Georgijeva i Danila Ikodinovica. On ce igrace da postroji, da se ne opuste mnogo. srdoc

debeli golman je ućutkao nekog od igrača koji je vikao aufiderzen, podigao prst samo i kaže nemoj to

ima materijala za kapitene u ekpi ako ništa drugo

15 minutes ago, Tinman said:

Sad kad se naložimo protiv Austrije i... izgubimo. Scenario sa SP u fudbalu 2010.

Nije nemoguče. Austrija je u ovom trenutku bolja reprezentacija od naše. A i nakon naše pobede i njima se sad otvara šansa da mogu do drugog kruga, tako da če biti baš napaljeni.

Koja pobeda, vau!

Sad kad nas sjebe Austrija D

Jos jednom da napisem, postaviti Spance za selektore u svim ekipnim sportovima...

Edited by W.F.C.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.