January 17Jan 17 Sa jednim vrhunskim suterom bili bi 7ma, 8ma reprezentacija i uz neko ludilo u jednoj utakmici mozda neko polufinale. Ovako ne moze ni grupa da se prodje. Sta je sa Kosom, povreda ili je propao posle incidenta u Zagrebu?
January 17Jan 17 11 minutes ago, Cash said:Bolje reči since 2001. Do tad smo bili sila u rukometu. Nakon toga potop.Nem pojma. Ja se secam hajpa i pusangije u onom polufinalu 96. ipak, protiv Španije sa Dusebajevim. Vidim da smo imali i dve bronze SP99, 01, al meni to isparilo. Nekako mi je utisak da ta razočarenja sa rukometom traju beskonačno. Bi posle i ono srebro u Bgd, al i kad smo dobri, opet je to neki rang niže u odnosu na ove najbolje.
January 17Jan 17 Malopre na 20-20 opet stajemo umesto da trčimo u kontru... Kao da smo se uplašili vođstva...
January 17Jan 17 Nemackoj bas fali majstora kad tri frajera u sakou i kravati namesta podloguedit - Danskoj..tomato-tomejto Edited January 17Jan 17 by SNARC
Create an account or sign in to comment