Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Bilo bi daleko više ljudi da je na Spensu. Nekako im je i marketing nula, nepostojeća promocija utakmica i kluba. Jedno 100 puta se desilo da nemam pojma da se igra neč, a nisam od onih neobaveštenih o sportu.

Link to comment
  • 2 months later...

Koliko nam

je rukomet u kurcu govori da ne postoji nijedan post o plasmanu na svetsko prvebstvo jer su svi gledali dva udruzenja kriminalaca na marakani u dogovorenom mecu.

uz to RTS koji nema rezisera koji zna rukomenta pravila pa smo propustili bar deset golova jer lik ne zna pravilo brzog centra umesto kog pusta usporene snimke

  • +1 2
Link to comment

Ja sam gledao rukomet, odlična je utakmica bila, zamalo da prospemo prednost iz prvog meča. Mislim da je savez napravio pravi potez angažovanjem Đirone za selektora, iako je prvi nastup i plasman na prošlom evropskom prvenstu bio relativno neuspešan, ali realan.

 

Što se tiče r3ditelja live prenosa tiče, skoro nisam gledao takav amaterizam.

Link to comment
46 minutes ago, Filozof manijak said:

Ja sam gledao rukomet, odlična je utakmica bila, zamalo da prospemo prednost iz prvog meča. Mislim da je savez napravio pravi potez angažovanjem Đirone za selektora, iako je prvi nastup i plasman na prošlom evropskom prvenstu bio relativno neuspešan, ali realan.

 

Što se tiče r3ditelja live prenosa tiče, skoro nisam gledao takav amaterizam.

toni ima sva opravdanja za neuspeh na evropskom. To prvenstvno nije trebalo ni da s eodrzi u uslovima u kojima je bilo.

  • +1 2
Link to comment
  • 3 months later...

Juniori Srbije (u20) osvojili bronzu na evropskom prvenstvu u Portugalu.

Može se reći da jeb ovo uspeh za naš rukomet koji je u silaznoj putanji već godinama.

  • +1 3
Link to comment
  • 3 months later...
On 17.7.2022. at 18:34, Milošica said:

Ovaj Dodic je brutalan potencijal.

Dodica sam gledao sad za vikend. Decko je brutalan, znas kako istrci kontru. Dao nam je cini mi se 10 golova. Nama nije igrao pivot Micic, menjao ga Varga. Kod nas najbolji petric, kojadinovic. Kapiten Zecevic malo usporio. Imao sam utisak da je Trnavac sve odbranio, a on primio 36 golova. Uglavnom, bio lep ambijent. U subotu nam dolazi zvezda

  • +1 1
Link to comment

Kad kazete Dodic morate biti malo precizniji, ima ih dvojica.

 

Stefan koji je srednji bek i MVP evropskog prvenstva do 20 godina i igra u Zagrebu i Mateja koji je u Metaloplastici.

Stefana nisam gledao, ove godine sam posle nekih 20-ak godina ponovo poceo da idem na utakmice i odusevio se kad sam video Mateju. Retko dobar igrac, brz, kreativan, elegantnih pokreta. Cini mi se da od sredine osamdesetih nosam video takvo krilo :D

Edited by Tinman
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...