Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

To sam upravo hteo da napišem, pratim ga još od Metaloplastike. Mali je poezija od laganih pokreta, dosta me podseća na Abaloa. Greota je da Radivojević bude ispred njega

Link to comment

Trenutno dobro stojimo za 9 ili 10 mesto ali ukrstamo sa teskom grupom dok konkurenti poput slovenije, hrvatske i islanda imaju lakse protivnike. Ali holandija bi mogla da ocuka nemce i mi sa pobedom nad holandijom zatvaramo krug gde ce se gledati gol razlika izmedju nas pa mozda mozemo i do cetvrfinala. Sada nam je utakmica sa holandijom mnogo bitna. Poslednju igramo sa holandijom tako da cemo znati rezultate utkamice nemacka-holandija. Samo da se ne obrukamo protiv norveske prekosutra.

Link to comment

Napredak je vidljiv u odnosu na prethodne godine, bilo je vidljivo i na prethodnom evropskom prvenstvu ali nismo imali sreće sa žrebom (Francuska i Hrvatska u grupi). Naš trenutni problem je nedostatak vrhunskih igrača za neki veći uspeh, to nam je što nam je.

  • +1 1
Link to comment

Mi jurimo 9 i 10 mesto jer to donosi kvalifikacije za OI. Barem tako mislim. Posle poraza od Nemacke, iako su se oni nudili da ih dobijemo, tesko je ocekivati cetvrfinale.

Protivnici za 9 i 10 su verovatno hrvatska, slovenija i island. Mi sada dobro stojimo sa gol razlikom ali mi ukrstamo sa tezom grupom nego oni. To je problem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...