Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Rutinirali nas lagano, šteta. Bez ispaljenog metka. No, treba biti realan, u ovakvom sastavu smo nedorastao protivnik Francuzima, ovo nam je realan domet kad nas je već žreb zeznuo.

Link to comment

malo je nezapaženo prošlo da je 1 Mađarska ispala kod kuće od Holandije, a i Portugal su jedva dobili. malo je i korona doprinela ali i menja se polako odnos snaga u Evropi, nema više tajni ni za koga, danas svi igraju rukomet, svi ulažu. pogotovo te zemlje sa jakom sportskom kulturom, ako rade kako treba za čas naprave dobar tim

mada u ostalim grupama samo jos ispadanje Slovenije od Crne Gore je iznenađenje, ostalo uglavnom sve očekivano

Link to comment

Igraju odličan rukomet, a imaju i dva vrhunska igrača. Steinsa i Smitsa. Protiv Islanda su se isto odlično pokazali, malo je falilo da uzmu i bod.

  • +1 1
Link to comment

Nesto su mi bile nelogicne, neuravnotezene grupe, pa sam bacio pogled kako je izgledao zreb. Bio sam ubedjen da smo mi bili u 3. sesiru, ali smo bili u drugom, a izvukli Francusku iz treceg u kom su jos bili Belorusija, Makedonija, Island, Ceska i Slovacka, dok su u prvi nekako zalutali Slovenija i Portugal.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...