Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Gledam sada zbog gol razlike Island-Zelenortska ostrva, i dobro se drze Zelenortska osrtva dobar deo utkamice ali mi nesto upada u oko, stalno igraju bez golmana u napadu, cak i kada nemaju iskljucenje. I tako oni igraju i razlika raste jer Island daje pogotke preko pola terena dok golman Zelenogrita iskace kao kakav skakac u dalj...i tako razlika raste i ja gledam i cudim se pa se pitam, koji je ovo ludak trener...kada ono Ljuba Obradovic.

I onda se setim da je to isto radio sa nasim zenskim timom. Totalni ludak, uopste ne obraca paznju na kretanje utakmice i rezultata. Uvek bez golmana i sa igracem vise.

 

I tako umesto da Island ostane na 5-6 razlike u poslednjih 2 minuta su dali 3-4 komada i 10 razlike. Hvala Ljubo...

Link to comment
8 hours ago, Joe D said:

Ma zezam se, naravno da se vidi napredak. 18 golova od krila sinoc, kod nas krila dve decenije radila kardio.

 

a startno desno krilo zarobljeno u telu pivota. :D čak i da ga prebaciš na pivota i dalje bi komotno mogao stesati koju kilicu, a na krilu kad ga vidim nije mi dobro.

švapski goša mu je sve bio poskidao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...