Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

2 minutes ago, assignment said:

Jesam li ja jedini koga nervira, da pri kazni od 2 minuta vade golmana pri napadu... Time je kazna dosta ublažena....

 

Jeste ali potpisuju sebi egzekuciju ako izgube loptu..svako ima pravo na rizik. 

 

Cudno mi je sto se zbog rukometa ne nerviram a zbog fuzbala pizdim..Ovde nekako znam gde pripadamo a za fudbal se uvek nekako ponadam..

Link to comment

Bas slabo pratim rukomet... ali ako smo egal sa Nemcima kolko vidim.. kakvi smo mi objektivno, imamo li sansu npr. za polufinale? Jesu Danci i Francuzi i dalje najvece sile?

Edited by JohnnyD
Link to comment
6 minutes ago, JohnnyD said:

Bas slabo pratim rukomet... ali ako smo egal sa Nemcima kolko vidim.. kakvi smo mi objektivno, imamo li sansu npr. za polufinale? Jesu Danci i Francuzi i dalje najvece sile?

Nemamo šansu ni za četvrtfinale...Kakvo crno polufinale...

Link to comment

Циљ је пласман у четвртфинале што ће сад бити тешко јер ћемо морати да победимо Норвешку у тој другој групи која би требало да је боља од Немачке тренутно. Данци, Французи, Швеђани и Шпанци су главни фаворити.

 

Немци су ваљда у некој смени генерација па и нису међу фаворитима али су опет нешто јачи од нас очито.

  • +1 1
Link to comment

Srbija mora dobiti Katar da bi prebacila 2 boda u drugi krug, te u tom krugu dobiti sve 3 ekipe za prolaz u 1/4 finale, budući će Njemačka i Norveška prenijeti po maksimalna 4 boda.
Izuzetno težak zadatak.

Link to comment
23 hours ago, Ros said:

knorr lucidan kao da nije nemac

Pretpostavljam da je Juri Knorr sin ex nemačkog reprezentativca Thomas Knorr-a, koji je bio poznat po skok šutu sa obe noge (kao u odbojci), bivše vedete Kila iz devedesetih

Link to comment
12 hours ago, Filozof manijak said:

Pretpostavljam da je Juri Knorr sin ex nemačkog reprezentativca Thomas Knorr-a, koji je bio poznat po skok šutu sa obe noge (kao u odbojci), bivše vedete Kila iz devedesetih


jeste njegov sin

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...