Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Rukomet

Featured Replies

Ne da se do potoka..

Sent from my NTN-LX1 using Tapatalk

  • Replies 4.6k
  • Views 311.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • SNARC
    SNARC

    Sportklub Tužan kraj: Voša odbila da se vrati, Partizan šampion Finalna serija šampionata Srbije u rukometu neće ostati u lepom sećanju ljubiteljima sporta. Partizan je u prvom meču slavio sa 33:27 pr

  • Sve u svemu meni ovo bolje nego godinama unazad, pa sta urade - urade. Nije vise onaj spor rukomet sa bezidejnim napadom, mucenjem. Korak napred. 

  • Carolostadien
    Carolostadien

    Pa u stvarnom trokutu i imate šanse, samo taj se neće stvoriti s remijem s Francuzima   Trebate dobit Francuze 2 razlike, a može vam biti dosta i 1.    Mi smo u mogućem trokutu na

Posted Images

Ovo je neozbiljno načisto. 

2 minutes ago, assignment said:

Jesam li ja jedini koga nervira, da pri kazni od 2 minuta vade golmana pri napadu... Time je kazna dosta ublažena....

 

Jeste ali potpisuju sebi egzekuciju ako izgube loptu..svako ima pravo na rizik. 

 

Cudno mi je sto se zbog rukometa ne nerviram a zbog fuzbala pizdim..Ovde nekako znam gde pripadamo a za fudbal se uvek nekako ponadam..

Jbt koliko propuštenih zicera da se udje u egal zavrsnicu

Bas slabo pratim rukomet... ali ako smo egal sa Nemcima kolko vidim.. kakvi smo mi objektivno, imamo li sansu npr. za polufinale? Jesu Danci i Francuzi i dalje najvece sile?

Edited by JohnnyD

6 minutes ago, JohnnyD said:

Bas slabo pratim rukomet... ali ako smo egal sa Nemcima kolko vidim.. kakvi smo mi objektivno, imamo li sansu npr. za polufinale? Jesu Danci i Francuzi i dalje najvece sile?

Nemamo šansu ni za četvrtfinale...Kakvo crno polufinale...

Циљ је пласман у четвртфинале што ће сад бити тешко јер ћемо морати да победимо Норвешку у тој другој групи која би требало да је боља од Немачке тренутно. Данци, Французи, Швеђани и Шпанци су главни фаворити.

 

Немци су ваљда у некој смени генерација па и нису међу фаворитима али су опет нешто јачи од нас очито.

Srbija mora dobiti Katar da bi prebacila 2 boda u drugi krug, te u tom krugu dobiti sve 3 ekipe za prolaz u 1/4 finale, budući će Njemačka i Norveška prenijeti po maksimalna 4 boda.
Izuzetno težak zadatak.

Odbrana nam je bulja, ali u napadu imamo širinu da je milina gledati. Držim fige momcima, super su.

23 hours ago, Ros said:

knorr lucidan kao da nije nemac

Pretpostavljam da je Juri Knorr sin ex nemačkog reprezentativca Thomas Knorr-a, koji je bio poznat po skok šutu sa obe noge (kao u odbojci), bivše vedete Kila iz devedesetih

Ne može se dobiti Nemaćka bez dobre odbrane. Podbacili su nam golmani juče, ali nisu umali neku vajnu pomoć od saigrača

12 hours ago, Filozof manijak said:

Pretpostavljam da je Juri Knorr sin ex nemačkog reprezentativca Thomas Knorr-a, koji je bio poznat po skok šutu sa obe noge (kao u odbojci), bivše vedete Kila iz devedesetih


jeste njegov sin

vrlo lepo zasad

radivojevic isti kal Drogo

ugasi nas lepenica

Odbrana opet slabiji deo tima

Cupara loš

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.