Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

da li je neko možda prebacivao neke stare 8mm trake tj. digitalizovao i jel skupo?

http://fotojockovic.com/VHS%20na%20DVD.html

 

STARIH 8mm i SUPER 8mm TRAKA

 

i ovaj

 

Vaši 8mm filmovi, video, audio na DVD - Video art

29.05.2014 | 3847
  
 
  
1756x8e5s38j5stj_t.jpgUvećaj slikuPrebacujemo vaše super 8 (neme i tonske) i normal 8 filmove na DVD, kao i VHS, VHS-C, High 8, Digital 8 i Mini DV ( i sa HDV zapisom) trake, takodje i sa porodičnih kaseta na CD, digitalizujemo vaše slajdove i fotografije. Vršimo i montažu materijala po dogovoru.

Pozovite nas, mi smo tu da bi vaše uspomene duže trajale. Telefoni : 011/2154-490 i 063/7049659

 
edit: ovde ih imas nekoliko. Na to sam naleteo preko gugla tako da ih verovatno ima jos na ostalim stranama

 

 

edit2: ajde jos ovaj

http://www.snimaj.com/kontakt/index.html

 

Mislim da mi je on jeftino prebacio neke vhs kasete na dvd. Nisam siguran jer nije bilo za mene al sam tu negde preuzimao diskove.

Edited by katamaran
Link to comment

Gde u Begišu može da se nađe jeftin donji deo trenerke, one šuškave? Ali baš da bude jeftina, ništa brendirano, onako za po kući ...

 

BTW, šta je sa onim buvljakom na otvorenom na Novom Beogradu, da li je još uvek tu ili je zatvoren, izmešten na drugu lokaciju?

Link to comment

Buvljak postoji, radi do oko 4 , manje tezgi ali sve ko i ranije . Ima i trenerki a ima i svašta još. Ako ne nadješ tu,  produžiš do Kineza u bloku 45 . E sad,  koja je cifra - baš jeftino-  za tebe , to je pitanje -_- meni recimo,  500 dindži :P

Link to comment

Kutije za pakovanje hrane, treba mi neka maloprodaja?

 

f62c9d0c60f3863a88a451f9e70bb000.jpg

Na Zelenom vencu U Lominoj, blizu ćoška sa Kameničkom nalazi se prodavnica ambalaže i imaju mnoštvo svega, e sad nisam zagledala da li i ovakve kartonske kutije, znam za one razne posude od tanjušne plastike u koje se pakuje gotova hrana u restoranima za poneti. Prodavnica najrazličitije kartonske ambalaže postoji u Zemunu u Cara Dušana

Edited by ljuttko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...