Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Treba mi mleko u prahu za automat za kafu. Ovi sto su nam odrzavali aparat su u njega sipali neki Ristora Mix (bevianda bianca... tako nesto). Ima li gde da se kupi to u maloprodaji, i da li mogu da sipam obicno mleko u prahu (hoce li biti nesto sa aparatom)?

 

Imaš pakovanja mleka u prahu u većim prodavnicama. Ne bi smelo da bude problema. Nije to štampač iz osamdesetih koji je sertifikovan samo za jednu vrstu tonera.  :D

Link to comment

postoje dugo a rastu polako...

na nekom dešavanju sam upoznao nekoga ko tamo radi, još pre više od 5 godina... sećam se da su bili u fazonu čuče se tek za nas al izgleda da im dugo treba. :)

 

odgovor na tvoje pitanje - da, postoje.

Link to comment

gde da nadjem Bambijev Juhu krem ?? 

Ovo već postaje misterija - gde god da pitam, sležu ramenima a u većim trgovinskim centrima me samo sumnjičavo gledaju sa istom rečenicom - "uuu pa toga davno nema" - a od kad i zašto niko nema odgovor. Prava misterija!

 

juhu.jpg

Link to comment

jel neko kupovao od centra bele tehnike?

za ono sto meni treba vidim da su jeftiniji od tehnomanije. jel to neka prevara ili stvarno postoje? fala.

 

Kupio ja mašinu za sudove, ne preko neta, već u prodavnici.

Kako to misliš da li stvarno postoje? :D

Link to comment

naravno da nisam. to sto meni treba ima jedan primerak izlozen u malom gradu u vojvodini. eto zasto je bilo jeftinije od teknomanije :) 

 

nikad nisam cula za centar bele tehnike, nit sam im videla radnju, pa da proverim, treba covek da bude oprezan.  

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...