Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Jel ima negde da se izreze po nacrtu drvena tabla , ali ona po kojoj moze kredom da se pise?

Znaci kao skolska tabla ali posebnog oblika i dimenzija...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

sad sam pitao drugara kod koga sam to video. 

kaže 1500 din su konzerva boje i razređivač za 3 kvadrata. 

valjak u ruke i udri. 

mene si podsetio, kontam i ja da zamažem neki deo. 

u kujni pa pišem recepte  :s_w:

Link to comment

sad sam pitao drugara kod koga sam to video. 

kaže 1500 din su konzerva boje i razređivač za 3 kvadrata. 

valjak u ruke i udri. 

mene si podsetio, kontam i ja da zamažem neki deo. 

u kujni pa pišem recepte  :s_w:

Kujna i ovde u igri...

Link to comment

Eee, tek sad vidim da se raspitujete :)

Evo po pristojnoj ceni na ovom mestu, u Cvijićevoj  inače je prodavnica odlično snabdevena i ljudi znaju svoj posao

https://www.facebook.com/pulenaboje/photos/pb.446068675453340.-2207520000.1423345201./684168671643338/?type=3&theater

 

 
77007_446072068786334_258245179_n.jpg?oh

Pulena boje i lakovi 375ml u crnoj boji, dovoljno za 3kvm, cena 745,00  ovo je akrilna podloga,  ne treba nikakav razredjivač

 

ko želi chalki boje i u drugim bojama ima i njih sada u manjim pakovanjima , turske Cadenca  u nekoliko boja , super cena oko 270 za bočicu od 150 ml, sasvim lepo se piše i briše kredom sa njih, probala sam tamno zelenu i divotica , i skuplje američke firme DecoArt, isto u desetak tonova

Od skoro i najskuplje Annie Sloan chalk paint , al njima baš nema smisla  praviti nešto  što će se posle  piši briši abati, skupe su za naše pojmove i uglavnom su namenjene za  nameštaj. Koga interesuju adrese prodavnice dopisaću.

 

Plus , ko želi da samo ofarba neku ravnu površini kreda bojom za  poruke i slično a ne ceo zid , znam bar jedno 5 majstora u bgu koji će vam od medijapana željene debljine iseći podlogu u kakvim god dimenzijama želite i kakvom god obliku pa koga interesuje nek se javi  poslaću kontakte. cene zavide od veličine i oblika, naravno ali bukvalno sada sve može  ljudi su se razradili :D

 

I najzad, postoji  i receptić kako napraviti svoju chalk boju u kućnoj varijanti ;) ako se želi neka boja koje nema od svih ponudjenih

Edited by ljuttko
Link to comment

Eee, tek sad vidim da se raspitujete :)

Evo po pristojnoj ceni na ovom mestu, u Cvijićevoj  inače je prodavnica odlično snabdevena i ljudi znaju svoj posao

 

 

Ovo je već u Dimitrija Tucovića, iza podvožnjaka, nije više Cvijićeva :) Otprilike u visini trolejbuske stanice u pravcu Zvezdare. 

Link to comment

Ovo je već u Dimitrija Tucovića, iza podvožnjaka, nije više Cvijićeva :) .  Otprilike u visini trolejbuske stanice u pravcu Zvezdare. 

Eto kad je čovek precizan :ziga:

Link to comment

Eee, tek sad vidim da se raspitujete :)

Evo po pristojnoj ceni na ovom mestu, u Cvijićevoj  inače je prodavnica odlično snabdevena i ljudi znaju svoj posao

https://www.facebook.com/pulenaboje/photos/pb.446068675453340.-2207520000.1423345201./684168671643338/?type=3&theater

 

 
77007_446072068786334_258245179_n.jpg?oh

Pulena boje i lakovi 375ml u crnoj boji, dovoljno za 3kvm, cena 745,00  ovo je akrilna podloga,  ne treba nikakav razredjivač

 

ko želi chalki boje i u drugim bojama ima i njih sada u manjim pakovanjima , turske Cadenca  u nekoliko boja , super cena oko 270 za bočicu od 150 ml, sasvim lepo se piše i briše kredom sa njih, probala sam tamno zelenu i divotica , i skuplje američke firme DecoArt, isto u desetak tonova

Od skoro i najskuplje Annie Sloan chalk paint , al njima baš nema smisla  praviti nešto  što će se posle  piši briši abati, skupe su za naše pojmove i uglavnom su namenjene za  nameštaj. Koga interesuju adrese prodavnice dopisaću.

 

Plus , ko želi da samo ofarba neku ravnu površini kreda bojom za  poruke i slično a ne ceo zid , znam bar jedno 5 majstora u bgu koji će vam od medijapana željene debljine iseći podlogu u kakvim god dimenzijama želite i kakvom god obliku pa koga interesuje nek se javi  poslaću kontakte. cene zavide od veličine i oblika, naravno ali bukvalno sada sve može  ljudi su se razradili :D

 

I najzad, postoji  i receptić kako napraviti svoju chalk boju u kućnoj varijanti ;) ako se želi neka boja koje nema od svih ponudjenih

 

Super ajde daj te adrese trebace mi u narednom periodu.

Link to comment

Frenče, ako se radi o bojama , hobi radnjica sa turskim bojama i ostalim raznim maerijalom je Riznica Hobi, u Majke Jevrosime, tačnije na ćošku sa Takovskom.

američke Deco art u knjižari u Gosvoltrijevoj, ne znam broj pa evo njihove facebook stranice

Ihttps://www.facebook.com/papir.color?fref=ts

a najkuplje Annie Sloan boje  su u Modelini u Hilandarskoj

 

 Facebook stranice majstora za  rezanje  neću ovde da kačim  jer ih ima puno i zavisno od toga šta ti treba ,   neko je bolji sa jednim materijalom, neko sa drugim.  Evo jednog, Tambo stolarija, imaju lokal u tržnom centru u Makedonskoj. Nekolicina ima CNC mašine i  može da izreže šta god,  po crtežu koji spremiš u vektorskom obliku ili oni da nacrtaju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...