Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Ima prodavnica ukrasa za torte u Kralja Milana sa leve strane kad ides od Beograđanke ka Terazijama. Potraži sajt, zove se Čiča Gliša ili tako nešto. Ne znam da li ima baš ta pasta, ali su imali neku masu za pravljenje ukrasa.

Ima neka prodavnica i u TC Futura na Slaviji. Tu je moja žena kupila pre neki dan ukrase za ćerkinu tortu, ne znam da li imaju materijal za pravljenje.

Link to comment

Ima prodavnica ukrasa za torte u Kralja Milana sa leve strane kad ides od Beograđanke ka Terazijama. Potraži sajt, zove se Čiča Gliša ili tako nešto. Ne znam da li ima baš ta pasta, ali su imali neku masu za pravljenje ukrasa.

Ima neka prodavnica i u TC Futura na Slaviji. Tu je moja žena kupila pre neki dan ukrase za ćerkinu tortu, ne znam da li imaju materijal za pravljenje.

 

Hvala pogledaću. Sve mi "igra" :)

Link to comment

Pogledaj www.eurowilt.com, oni imaju sve iz Wiltonovog programa i jos stosta. Imaju i prodavnicu na Cukarickoj padini. 

Imas i ove devojke sa FB-a http://www.facebook.com/KalupiIAlatZaFondanTorteIKolace

jako su ljubazne, objasnice ti tacno koju masu treba da uzmes. Jedna masa se koristi za ukrasno cvece, druga za figurice, pa ajsing ovaj pa onaj, pa razlicite boje… U Zalivu mozes da "kupis" puno literature na temu, samo ukucas cake decorating i ispada svasta. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

e? ima aplikacija nandroidima?

nebre, nego da primenish tu pishtaljku na rasterivanje tinejdzera. chim chovek pomene apliciranje, svi se hvataju za androide. rodjena baba da vas ne razume ^_^

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ako neko negde vidi kišobran u duginim bojama (ali - jako bitno, ne onako milion nijansi, već samo 6 ili 8), po mogućstvu da se sklapa, al nije obavezno, nek mi pliz javi. Od kad su mi ukrali moj, ne mogu da nađem novi, a hoću baš takav

Link to comment

Baci pogled na Alliexpres :) Ima svega  pa i tih duginih boja.  Mislila sam  da su i tamo kišobrani jeftini ko Kineza :lol:  kad ja tamo a ono medjutim <_<

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...