Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Исправљам се, општина Земун дели својима сад сам видео, не знам за Звездару. А Београдпут има принцип да прво питаш па у пошту платиш па носиш да се негде прикаже та уплатница па на складиште у ПМ да преузмеш. Много су га искомпликовали. Волео бих да има као сва друга роба, уђеш и носиш моментално. Јер најављују ледене дане

Link to comment

treba mi flasa u obliku puske odnosno automata. alternativno neka slicna bizarnost tipa bombe, pistolja, itd.

 

sto je najgore to sam video pre izvesnog vremena u izlogu prodavnice metalac kod kalenic parka. juce udjem unutra i prodavacica me napusi, kao nikad to nisu narucivali, uvek im bilo gadno.

 

jel neko to video negde?

 

ako nema to onda nesto jednako bizarno tipa fica, gola zena, deda mraz, jelka..... mislim oblike flase.

Link to comment

E ovo je :ziga: tražila sam neke malecke bočice danima i fala za linak onoliko iako mi puška ne treba:D a da je najbizarnija kolekcija staklenih predmeta , jeste, vidla sam i jedan  upečatljiv primerak ali ga nema na lageru :P  Gazo izbor je toliki da ćeš se teško odlučiti :s_d: ako pak žuriš eno kod braće Kineza u bloku 45  recimo auto tipa fića i još neki oblici

Link to comment

E ovo je :ziga: tražila sam neke malecke bočice danima i fala za linak onoliko iako mi puška ne treba:D a da je najbizarnija kolekcija staklenih predmeta , jeste, vidla sam i jedan  upečatljiv primerak ali ga nema na lageru :P  Gazo izbor je toliki da ćeš se teško odlučiti :s_d: ako pak žuriš eno kod braće Kineza u bloku 45  recimo auto tipa fića i još neki oblici

 

 

dekki link je strava jedino sto se meni zuuuuurrrriiiiii i nemam vremena da to narucujem iz backe topole, ljuttko gde kod kineza da li mozes malo preciznije da lociras gde da potrazim tog ficu, to mi deluje kao hit. falaaaa onoliko!

Link to comment

Нема кинеза у блоку 45 :misko:

aj sad 45,  70, sve ti je to tu za nas strance :) dakle u onom novijem delu   u prizemlju  postoji  prodavnica  sa tzv suvenirima  i tu ima svačega. Lako ih je naći jer na vratima stoje razne džiže iz crkvene ikonografije tipa slavskih flaša i drvenih ukrasa pozdrav iz Vrnjačke Banje a sve pristiglo iz Kine i dugo je stajao karton  zabranjeno slikanje :D jer je sve  pomalo sumanuto pa su vljada ljudi fotografisali . Kod njega je bilo nekih egzotičnih staklenih stvarčica, ne mogu se zakleti u bocu auto ali tu je negd ebilo . Plus  u starijem delu,   na spoljnom delu,  znači na strani ka Savi  se nalazi  poneka prodavnica gde ima staklarije. Tamo sam to negde videla ali  ima par meseci  a znaš da se prodavci tamo često menjaju i menjaju namene lokalima. Baciću pogled ujutru na jednu svaštaru na Zelenjaku gde čekam autobus pre posla  , i oni su imali svašta

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...