Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

ako si u prilici prošetaj Knezom, mislim da sam video jedan ili dva štanda da prodaju te hekleraje. ne tvrdim da ima baš takvih džempera al ti je dobar početak obzirom na bitnost/hitnost

 

 

edit. pravac česma - čika ljubina

Edited by Singer
Link to comment
  • 2 weeks later...

blok 64 sigurno zna. covek se do sada pokazao kao ekspert za lepila svih vrsta.

probaj da ga pitas na PM.

 

Хвала друже на лепим речима.

 

nbg4ever

Комшија,има га вероватно у свакој мањој фарбари,ако немају питај их наручиће ти.

Пошто видим да си ти са Новог Београда имаш једну Фарбару у тц Фонтана.Јутрос сам био код њих а и сада сам звао друга телефоном и проверио имају га на стању.

Link to comment

Treba mi mleko u prahu za automat za kafu. Ovi sto su nam odrzavali aparat su u njega sipali neki Ristora Mix (bevianda bianca... tako nesto). Ima li gde da se kupi to u maloprodaji, i da li mogu da sipam obicno mleko u prahu (hoce li biti nesto sa aparatom)?

Link to comment

kurs kreativnog pisanja, proze, dobar, za odraslu osobu (studenta).  da nije onlajn, nego sa zivi ljudi.

 

pitam za drugaricu.

Edited by gospa buba
Link to comment

kurs kreativnog pisanja, proze, dobar, za odraslu osobu (studenta).  da nije onlajn, nego sa zivi ljudi.

 

pitam za drugaricu.

Prolećni kurs u kući Isidore Bjelice. Predavanja počinju uskoro:  scenario, roman, drama, sve faze profesionalnog pisanja (sinopsis, storilajn, autlajn, tritment), gostujući profesori sa Fakulteta Dramskih umetnosti i sa Berklija, teorija i praksa, PR i marketing, kontakt sa izdavačima, medijima... Za one koji plaćaju avansno, umesto na rate, popust 35%.

 

melem za bradavice, delotvoran, za odraslu osobu (sluzbenika). da ne kupujem od zivi ljudi, nego onlajn.

 

pitam za druga

 

Direktno iz kolica.

Link to comment

zaboravih da kazem: ne kod isidore! posledichno ne ni kod njenih uchenica i korisnica ^_^

 

 

edip. zeche! lukava lijo :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...