Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Jel si probala u radnjama sa igračkama? Mislim da sam tamo video te 1000+ slagalice. Doduše nisam zagledao motive...

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

Jadac je što većina radnji kod nas valja pazle koje pravi poljski Treffl, možda zbog  veće ponude vredi probati radnje Trefolino u Vasinoj i Ustaničkoj (malo pored solitera u kome je pošta, na uglu sa Kruševačkom) jer su to radnje Tref linea koji uvozi Treffl. 

Link to comment

Gde ima da se kupi ono sa jakim mirisom mente kao mast ili kapi što se stavlja na slepoočnice protiv glavobolje? Video sam kod nekog, probao i ko rukom odneto

 

Nekad se zvalo Mentoklar, pravili Slovenci, ali ne više. Možda je pominjanje tog imena u apoteci dovoljno da apotekarka uklaviri šta želiš, ne bi me čudilo da državne apoteke imaju kao pravljeni preparat. 

Link to comment

e, pa ovo je super! odlicno za bozicno/novogodisnje poklone klincima /a i nekim matorcima/! hvala jezi i ajviki za ovaj tip!

 

/ps. a jel' ima gde u beogradu da se kupe posteri - reprodukcije slika npr. miroa, klea, sagala..../

Link to comment

Gde ima da se kupi ono sa jakim mirisom mente kao mast ili kapi što se stavlja na slepoočnice protiv glavobolje? Video sam kod nekog, probao i ko rukom odneto

 

Svaka apoteka, zove se 'ruska voda' ili 'ruski lek' (tečnost, nije masna mas' kao tigrova, i meni pomaže samo tako)

Link to comment

Gde ima da se kupi ono sa jakim mirisom mente kao mast ili kapi što se stavlja na slepoočnice protiv glavobolje? Video sam kod nekog, probao i ko rukom odneto

 

Kad sam u Lilly apoteci spomenuo Mentoklar prodavačica mi je preporučila Provick mast iz njihovog programa - LINK. Odlično deluje kod zapušenog nosa, a ublažava bol kad me strefi migrena.

Link to comment

Na nekom od sajmova, u onom staklenom prolazu dve devojke su delile flajere za tako neki proizvod i davale po par kapi ko hoće. Kako mene baš bolela glava, probao sam, i zaista posle par minuta prođe. Od onda ja to jurim, ali da bude tako jako. Znam za tigrovu, za konjsku™ i druge životinjske na sličnom principu masti, samo ovo su bile neke ultra kapi

Edited by kapetanm
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...