Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

futrola za kindle?
kupio si kindle?kindle- kindle, bas kindle ili neki tablet/ reader?i ja trazim, ali neki jeftiniju varijantu, recimo prestigio.gledala sam i futrole, bilo ih je u tehnomaniji.
Link to comment

reko mi drugar za limundo, ja ukuco pa mi serћ ne dade rezultata... a sad da ga cekam, pa da bidujem i to, neam bome ja volje za to. no da se plati sta smo duzni, pa da idemo.pogledacu u tehnomaniji, fala.

Link to comment

znam, znam, drugar tamo i uzo, al rekoh vec... sta sad, kontam da za iljadu i po dinara do dve moze da se nadje i u ovim manijama?kolko se krece™ po limuntu?ediћ: @vin: jes, kindl

Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment

Nije bas za ovaj topik ali mozda neko pomogne.Gde uvaliti oko 200 pivskih flasa od 0,5l? Uglavnom Jelen i Lav, nisam neki pivopija ali kazu da su to stare flase koje vise nije moguce zameniti prilikom kupovine.Google mi nije pomogao da nadjem ko otkupljuje staklenu ambalazu...

Link to comment

kaj ce tebi registratori sine?kontam da ima po knjizarama, suvremenim administracijama, sl glasnicima i takoto.ako ti treba samo 2, ukrascemo jebiga.

Link to comment

Aha, tako... Po knjižarama ne verujem da prodaju tako raspareno, bar ja nisam viđao, kutija bez registratora mu dođe nešto kao rep bez pauna.Evo vidim da ih drži neki junkie na limundu, probaj tamo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...