Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

ako mislis na one sto se pobacaju po podu i $edi se na njima umjesto na fotelji, trebalo bi da ima u eurosalonu
E, to, to. Još kad bi dala info za nas prekorečne nekulturce življenja koje hvata mučnina od mirisa kulture pri prelasku reke.
Link to comment

a jebemmu, shvatam te potpuno. probaj u rodic hipermarketu, ima neka prodavaonica pokucstva ali mislim da je dosta opao asortiman u posljednje vrijeme. ne znam ima li eurosalona na nbgd, al fakat nije daleko ni onaj kod sajma. mada, principi su principi -_-

Link to comment

Nema, jbg. Ništa, spreman sam primiti humanitarnu pomoć od prekorečnih altruista, prizor moje guzice koja zebe na parketu će ganuti i najtvrđa srca :(

Edited by dig_chohano
Link to comment
Nema, jbg. Ništa, spreman sam primiti humanitarnu pomoć od prekorečnih altruista, prizor moje guzice koja zebe na parketu će ganuti i najtvrđa srca :(
aha :lol:
Link to comment

Gde u Beogradu mogu da se nađu rukavice bez prstiju (onako, do otprilike pola prsta da je rukavica, a posle toga nič)? I da nije tuča po ušima, nego onako, sirotinjski (znam, trebalo bi da secnem neke stare i ušijem, ali ja to ne znam, a i mrzi me :D). Nešto ne videh kod ovih što prodaju po ulicama.

Edited by kiki
Link to comment

ispod mamuta ima neka radnjica sa rukavicama, neskupa jeedit: kako se vec zove ta ulica, prema zelenom vencu iduci od pocetka terazija

Edited by morgana
Link to comment

ove sad sto imam bez prstiju kupih u inostranstvu, ali prethodne su bile iz eastpointa, kontam da ga imate i u bg-u. to su one vunene, sa "poklopcem" koji moze da stavi preko prstiju.

Link to comment

Молим вас, да ли неко зна како се на енглеском зове Прока Проналазач? Треба ми хитно, гуглам све нешто око Дизнија, ликова, ал' никако да нађем.Едит: А, ево га, чим сам питала одмах и нашла: Gyro Gearloose.

Edited by LaRicca
Link to comment
Молим вас, да ли неко зна како се на енглеском зове Прока Проналазач? Треба ми хитно, гуглам све нешто око Дизнија, ликова, ал' никако да нађем.
Gyro Gearloose
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...