Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Pouzdano znam da u centru (čini mi se od Konja prema Kalemegdanu) da ima specijalizovana radnja koja prodaje samo rolere i opremu za njih. Da me ubiješ ne bih se setio sada gde tačno. Ali sasvim sigurno neko od kolega forumaša zna, možda ga ovaj post podseti? Ili se jednostavno prošetaj do Konja uveče i pitaj one klince koji svaki dan vise tamo (ili kod Platoa) gde uzimaju opremu.

Link to comment
e, i da, kad ih vozis, obavezno moras da obuces neki drecavi sorc i gornji deo kostima, to je nekako must. :D
draga, kad ja krenem da vozim TO (jednom, kad prebachim pola veka, a taman cu tada imati slobodan termin za slobodne aktivnosti <_<), sluchajni prolaznici ce oslepeti od kvadrature drechavog textila :D
Pouzdano znam da u centru (čini mi se od Konja prema Kalemegdanu) da ima specijalizovana radnja koja prodaje samo rolere i opremu za njih. Da me ubiješ ne bih se setio sada gde tačno. Ali sasvim sigurno neko od kolega forumaša zna, možda ga ovaj post podseti? Ili se jednostavno prošetaj do Konja uveče i pitaj one klince koji svaki dan vise tamo (ili kod Platoa) gde uzimaju opremu.
pouzdano cu ti poverovati na rech, al volem da neko josh potvrdi. elem, snaja iz inozemstva rishila da kupi malom neke bash dobre, a mora da poita, te da sutra obavi to, edabi izashla iz voljene nashe sa plavim pasoshem, dok se josh moze <_<
Link to comment

Studentski trg, kada smotaš iz Vasine dole ka PMFu, ima radnja specijalizovana za "ekstremne" sportove, skejteri, roleri, skije, bordovi... Deluju skupo i kvalitetno...

Link to comment
opet sam zaboravio kako se zove neka krema za ruke a ime joj lici na dezmoderm (kao asepsol samo bolje). jel zna neko da li toga jos uvek ima u apotekama, jer moja lepsa polovina kaze da nema ...2) gde imaju one jastucice za pod dupe ?
dezderman?
Link to comment

Dobili smo one hladne, ružne metalne sandučiće za poštu (nikad neću prežaliti moje drage drvene) i sad treba ubaciti prezimena. Da li se to radi u kućnoj delatnosti (komp, štampač, makaze) ili ima da neko to uradi i da deluje nekako normalno? Ovo moje je krajnje neuredno, pogotovo kada je reč o dimenzijama. A i gužva se kada se pokuša uvući u ono plastično.

Edited by kiki
Link to comment

gde u beogradu ima da se kupi melem od meda sa koprivom? ako je moguce, da bude iz nekog kraja ili od proizvodjaca koji vaze za dobre. cistu industriju bih htela da izbegnem.

Link to comment
gde u beogradu ima da se kupi melem od meda sa koprivom? ako je moguce, da bude iz nekog kraja ili od proizvodjaca koji vaze za dobre. cistu industriju bih htela da izbegnem.
svojevremeno sam intervjuisala travara Radeta Markovica sa Stare (ili Suve?) Planine i on ima bas super meleme, koje pravi po porudzbini, ali... izgubila sam njegov mobilni. Evo sajta pa probaj da stupis u kontakt, mislim da salje pouzecem ili da ima nekakvu prodavnicu na Bajlonijevoj pijaci. Na sajtu nema melema, ali objasni mu preko telefona kakav tacno ti treba i napravice. Cikica je, inace, vrlo gotivan i ljubazan.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...