Jump to content
IGNORED

ADSL


MaRkOMaN

Recommended Posts

Kod mene su čudni rezultati.Bilo je 512 , a sad je ovaj rezultat.348916538.png
hahaah...neki genije ti pustio 2mpbs sa 64... ako ti ne treba upload..cuti sta te briga :) Inace su ti speed testovi pouzdani koliko informacije iz Blica ili Kurira sa oznakom "Saznajemo", tako da sta god da pise znaj da je greska...
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    72

  • nbg4ever

    65

  • Anonymous

    43

  • teacher

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni je na Telekomovom paketu 512/64 veceras ovaj rez., ali ja od subote (1.11.kad su i najavili povecanje) popodne (od ManUTD-ove tekme :) ) npr. mnogo bolje pratim livestream i imam brze skidam fajlove...protok.jpg

Link to comment

Al ga pojacase! Pise 764 a i najjadniji youtube klip mi se koci jos gore nego pre? Koliko treba imati da bi mogao barem to da gledas normalno u realnom vremenu bez pauziranja za punjenje?

Link to comment
Al ga pojacase! Pise 764 a i najjadniji youtube klip mi se koci jos gore nego pre? Koliko treba imati da bi mogao barem to da gledas normalno u realnom vremenu bez pauziranja za punjenje?
Na 1Mb/s, gotovo svi(95%) idu bez problema, na 1.5 Mb/s idu svi...Cena sitnica...
Link to comment

Nije YT za sirotinju -_- Inace, nisu se svima ni povecale brzine, a vec su krenule price o novom povecanju oko NG. Kao, SBB ce da napravi prvi korak, a za njim telekom. E sad, koliko je realno...

Link to comment

YT manje vise ali Spank Wire i Red Tube su problem...U mene erekcija pokolebana slabom konekcijom a kad jos zlikovci aplouduju one dosadne uvode pa fajl bude preko pola sata... dok mi se napuni deo u kom pocinje konkretluk, ode mas u propas...Ma, mi smo za Pan Erotiku i da se otrujemo olovom dok voshtimo.Eto, to je Srbija!

Link to comment
Al ga pojacase! Pise 764 a i najjadniji youtube klip mi se koci jos gore nego pre? Koliko treba imati da bi mogao barem to da gledas normalno u realnom vremenu bez pauziranja za punjenje?
ja kuci imam 512 i puni se mnooogo brze nego sto klip ide. ako klip traje 5 minuta, meni se napuni za 2 minuta. verovatno ti imas neki problem sa kompom.
Link to comment
ja kuci imam 512 i puni se mnooogo brze nego sto klip ide. ako klip traje 5 minuta, meni se napuni za 2 minuta. verovatno ti imas neki problem sa kompom.
Zavisi od samog klipa... Meni se i na 1MB dešavalo da poneki neće da se napuni brže od istog... Sa 1.5 nemam tih problema... Na 512 bi trebalo da dobar deo radi, ali ne svi... Možda, tek nešto oko 60%...
Link to comment
  • 2 weeks later...

Zakasnela reklama, povtrđeno.Doduše, ima smisla. Prvih 20 dana od pojačanja net je radio nikako. Sad radi kao na rollercoster-u, čas gore-čas dole

Edited by Spirit
Link to comment

kakvi majmuni! :rant: ocu svoj dobri stari adsl kao pre nego sto su nas `bajagi pocastili. :frust:ovo kako su povecali je uglavnom najcesce jadnije :puke: nego najgori dial-up... necu na ovo djubre da bacam pare!!! :fur:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...