Jump to content
IGNORED

ADSL


MaRkOMaN

Recommended Posts

Btw, Ratel je, navodno, odobrio zahteve za interkonekciju i voip. Kome, ne zna se... :unsure:
Nije navodno nego sigurno ;)

Одобрења за јавне телекомуникационе мреже, међународно повезивање и VoIP 23.12.2008Управни одбор Републичке агенције за телекомуникације је на седници одржаној 22.12.2008. донео одлуку о давању одобрења за јавне телекомуникационе мреже, повезивање са телекомуникационом мрежом друге државе и пружање услуга преноса говора коришћењем Интернета.

Ono sto je navodno je da je odobreno SBB-u (mada je to i bilo ocekivano).

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    72

  • nbg4ever

    65

  • Anonymous

    43

  • teacher

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

0,7 :Dovo izvlaci zabavnost iz socijalnog osecaja piraterije. secam se kada sam imao 250kb/s i mahanja repom od srece kada se skine 1 od 10 filmova sa emule. toz bili danikdp!

Edited by Hustler
Link to comment

LM, od 1.1., novi paketi (ubrzani), po starim cenama1024/1282048/1924096/256Trebalo bi da se uvedu i 8 i 16 Mbit...Ode Hustler na 24Mbit :(

Edited by nbg4ever
Link to comment

Hustler, uživaj dok možeš. Ja sam prošle godine imao 2 meseca 8 Mbps isto ničim izazvano kao ti. Od sreće mi je trebalo desetak dana da se opasuljim da krenem da eksploatišem tu konekciju. I to je još bilo u ono doba kad je bilo aktuelno 256 Kbps. Verovatno testiraju mogućnosti pa su te slučajno izvukli iz šešira.preko600qm9.jpg :D

Link to comment
LM, od 1.1., novi paketi (ubrzani), po starim cenama1024/1282048/1924096/256Trebalo bi da se uvedu i 8 i 16 Mbit...Ode Hustler na 24Mbit :(
ja sam imao 1mb, pa su mi povecali na 1,5mb. koliko ce mi sada povecati, na 2mb?
Link to comment

Da. Doduse, PC Press je objavio da ce novi paketi biti 1.5 / 3 / 4 Mbita, ali 90% drugih izvora ima onu prvu informaciju, ukljucujuci i nekoliko provajdera koji vec stavljaju vest na sajt, salju mejlove, itd.

Link to comment
LM, od 1.1., novi paketi (ubrzani), po starim cenama1024/1282048/1924096/256Trebalo bi da se uvedu i 8 i 16 Mbit...
A odakle ti izvor, ne racunajuci BM i ES forum? Da dodam nesto, drugar iz Sezama mi rece, mozda i sledece nedelje :) I to bas te koje si naveo :) Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...