Jump to content
IGNORED

ADSL


MaRkOMaN

Recommended Posts

E, totalno sam offtopic i nadam se da me gotivac nece spaliti zbog toga, ali postavio bih ti jedno pitanje:Koliko kosta internet na Kosovu i kako radi? Ako si malo upuceniji, reci i odakle dolazi. (ima i topic za to, samo malo nize)
dva standardna paketa su 2Mbit/s koji kosta 20? i 1Mbit/s 15?, ima i od 10? sa brzinom 2Mbit/s ali sa limitom 4Gb mesecno, inace radi dobro, preko 90% vremena dobijas bandwith koji si platio i retko kada imas prekid (koji ne traje vise od 10-15 minuta)
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    72

  • nbg4ever

    65

  • Anonymous

    43

  • teacher

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

dva standardna paketa su 2Mbit/s koji kosta 20? i 1Mbit/s 15?, ima i od 10? sa brzinom 2Mbit/s ali sa limitom 4Gb mesecno, inace radi dobro, preko 90% vremena dobijas bandwith koji si platio i retko kada imas prekid (koji ne traje vise od 10-15 minuta)
Hvala. Ako bi mogao jos da napomenes koliki je upload na to?
Link to comment
Hvala. Ako bi mogao jos da napomenes koliki je upload na to?
heheee, oni to ne spominju, reklamiraju samo 2Mbit ili 1Mbit download, ranije kada sam merio upload bio 512kbit/s a sada je 256Kbit/s, nego zovem ih jednog dana da pitam sta se to desilo sa uploadom i dobijem odgovor da je upload standardno 1Mbit/s i da je uvek bio isti, a posto se ti telefonski razgovori snimaju za interno koriscenje ja lepo oteram u tri lepe tog lazova da bi culi i ostali ako nekada slusaju taj snimak, mislim da im bude jasno da nismo svi mi ovca
Link to comment
nego zovem ih jednog dana da pitam sta se to desilo sa uploadom i dobijem odgovor da je upload standardno 1Mbit/s i da je uvek bio isti,
Hahaha, kakvi carevi. Kao, zvanicno je tako, a ti ako mislis da nije - zali se babi.P.S. Evo zgodne prilike da svi koji znaju cene interneta u njihovim zemljama ovde ostave te podatke, a dodaju i personal touch zadovoljstvom usluge. Posle ce to neko vec splitovati, pa da napravimo malu bazicu podataka sa naslovom "Zasto zelim sve najgore Telekomu i onima koji ga podrzavaju ovakvog".
Link to comment
Hahaha, kakvi carevi. Kao, zvanicno je tako, a ti ako mislis da nije - zali se babi.P.S. Evo zgodne prilike da svi koji znaju cene interneta u njihovim zemljama ovde ostave te podatke, a dodaju i personal touch zadovoljstvom usluge. Posle ce to neko vec splitovati, pa da napravimo malu bazicu podataka sa naslovom "Zasto zelim sve najgore Telekomu i onima koji ga podrzavaju ovakvog".
Ima topik.
Link to comment
Zadovoljstvo nam je da Vas obavestimo da ćemo zahvaljujući unapredenju telekomunikacione infrastrukture, od 01. novembra biti u mogućnosti da Vam ponudimo nove brzine EUnetADSL paketa.Svim postojećim korisnicima EUnetADSL-a automatski će biti povećana brzina i to: 512/64 Kb/s na 768/64 Kb/s; 1024/128 Kb/s na 1536/128 Kb/s; 1536/192 Kb/s na 2048/192 Kb/s; Cena EUnetADSL paketa će ostati iste, osim za paket Flat 768/64 Standard (ranije 512/64) koji će imati minimalnu korekciju od 60 dinara i od sada će koštati 1450 dinara mesečno.
Govna!
Link to comment

svima ce biti povecana brzina. eunet i ostali sezami se tu nista ne pitaju. ovo sto je postovao idioteque su oni dobili od telekoma i kraj price. strasno je da gradjani srbije tolerisu ovakve svinjarije, kao i povecanje cene impulsa. u francuskoj bi vec milion ljudi izaslo da protestvuje, a ovde svi cute.

Link to comment
svima ce biti povecana brzina. eunet i ostali sezami se tu nista ne pitaju. ovo sto je postovao idioteque su oni dobili od telekoma i kraj price. strasno je da gradjani srbije tolerisu ovakve svinjarije, kao i povecanje cene impulsa. u francuskoj bi vec milion ljudi izaslo da protestvuje, a ovde svi cute.
Problem je sto gradjani Srbije imaju mnogo vecih problema nego sto je skup internet ili telefoniranje...
Link to comment
Problem je sto gradjani Srbije imaju mnogo vecih problema nego sto je skup internet ili telefoniranje...
Kojima nije mesto na ovom potforumu.Osim ako se nije odnosilo na nedostatak drajvera za grafičku karticu ili slično, u šta sumnjam. Edited by gotivac
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...