Jump to content
IGNORED

ADSL


MaRkOMaN

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    72

  • nbg4ever

    65

  • Anonymous

    43

  • teacher

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

lepo boga mi ...najbolje prolaze ovi sa najskupljim paketom ... njima za 100%a nama buraniji za 50% ali OK, ko plati i treba da ima ... 50 eura nije malo

Link to comment

Buraniji za trijes posto :rolleyes:Sta znam, meni sad nekako glupo deluje 2Mbit paket, kada za 800 dingera vise imas duplo vecu brzinu.Jeste da su kod prethodnog povecanja, vlasnici najbrzeg paketa "osteceni" (tj. dobili su 30%, a ostali 50%), ali prevelika je sada razlika. Radije cu se vratiti na 1Mbit i ostaviti malo para u dzepu...

Link to comment

Ma ja sam jos pre nekog vremena dosao do zakljucka da je za mene 4 Mbit taman brzina...Ono, pola sata za film, 15 minuta za seriju, 6-7 sati za HD, ili igru :D Dizanje je vec krenulo...

Link to comment
To je samo caka da pomislish: "Uuuuu samo 800 dinara vishe za 4 megabita!!!", ali kad bolje razmislish shvatish da ti je 2 megabita dosta za sve.
"640K ought to be enough for anybody." - Bill Gates, 1981
Link to comment

Ja posle ovoga prelazim na 4mbit odma' čim se vratim iz Estonije.A potvrđen je i novi, jači i tradicionalniji paket za koji se pominje unlimited download (lepo zvuči, ali max za g.dmt standard koji se valjda još uvek koristi u Srba je 12Mbit), sa valjda 320 kbit upload.A šuška se i o dupliranju ul-a za sve pakete na proleće.

Link to comment
"640K ought to be enough for anybody." - Bill Gates, 1981
Tako je. Drugim rechima, 400 megabita i slichne brzine ce ti trebati eventualno 2018. U ovom trenutku, zvanom decembar 2008. 2 mbps downloada je dovoljno komotno za sve potrebe prosechnog korisnika. Shto ne znachi da treba tuci ljude koji ce uzeti 4mbps - njihove pare, njihovo pravo - ali ovako drastichno povecanje je i dalje ochigledna navlaka za prelazak korisnika na najskuplji paket.
Link to comment
Ovo uopće nije drastično povećanje, naprotiv - već nastavak telekomovog gnječenja provajdera i postepeno spuštanje cene zaobilaznim metodama - tj, umesto da smanjiš cenu ti daš '2 za 100'.Ja bih 2 mbita i progutao, ali ul je zaista bijedan, posebno ako koristiš voip, vpn, i slične hyperadvanced servise s kraja 90ih.
Link to comment

Drastichno je povecanje za najskuplji paket. Prva dva se dizu za 33%, a najskuplji za 100%. To meni govori da nedovoljno ljudi kupuje najskuplji paket.UL je bedan, ali je bedan i na 4mbps. U stvari, realno gledano josh je bedniji.

Link to comment

podigoše ... u Rakoviciedit:nesto nije u redu.Jutros pogledam download manager:skidao nesto preko RS i brzina pokazivala oko 110kb/sekmedjutim sad ne ide preko 80 kb/sekmozda ima veze sto ovo ne slidam sa RS ali ... nema smislaedit 2RS = rapidshare

Edited by eye of the beholder
Link to comment
jel ima neko da je na sezamovom direct@home?vidim da "normalni" sezam najavljuje povecanje brzine ovog vikenda, ali nista se ne pominje za ovaj paket.
moram da citiram samu sebe kad mi prosli put niste odgovorili.ajde neko ako zna nekog u sezamu da pita da li ce i direct@home (ovo je link ali nema niceg, a kad god bih poslala mejl ili nedajboze pozvala, niko mi ne odgovara ili dobijem "mu") biti povecan? ovo poslednje povecanje nije vazilo, jer kao u to vreme nije ni bilo brzeg neta od 2mb, ali sad bi vec moglo, nadam se ja.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...