Jump to content
IGNORED

Linux


I*m with the pilots

Recommended Posts

Nisam mislio da je korišćenje gotovih image-a dobar način da se postane Linux expert, nego dobar način da za kratko vreme upozna sa što više distribucija, jer je čovek rekao da hoće da vidi kako izgleda i nauči osnovne stvari.Što se tiče instalacije Ubuntu-a ili Mint-a, ne verujem da iz tog procesa može mnogo da se nauči... Možda način particionisanja, a sve ostalo može da uradi bilo koji prosečan korisnik računara bez ikakvih problema.

Link to comment
Imaš ovde gomilu ready to use virtuelnih mašina, pa možeš da probaš bez zezanja sa instalacijama... http://virtualboxes.org/images/
hvala za link. ja imam problema da otvorim sajt gde bi trebalo da sadrzi user name i passwd. jel vam se ova stranica otvara: http://fluxbuntu.org/js.htmledit:ostale stranice sljakaju. izgleda da im je do servera Edited by bob mould hair style
Link to comment
hvala svima. probacu to sa virtualb. e da, a koji ubuntu da instaliram? da li tu postoje isto razne verzije kao windows?
samo rec-dve.. virtualbox izgleda jednostavno, i na oko lako za podesavanje. medjutim, nije bas tako kako izgleda. neka mala zackuljica koja treba da se cekira, zbog iste ne mozes npr da podignes linux. ja sam imao muku, ali ekipa sa foruma opensource-srbija org mi je pomogla, tj. sada sve radi zahvaljujuci njihovoj dobroj volji da mi pomognu.ako bilo kakav problem pri instalaciji budes imao, tu sam ili bilo ko od ovih sa ovog topic-a ce da ti pomogne, meni je sve sveze, pa bih vrlo rado serovao znanje, tj. sta sve ukljucuje u podesavanje. :)
Link to comment
  • 1 month later...

Šta terate od muščkih plejera na tuxovima?

 

Ja zgotivio Guayadeque, nije bagovit ko Rhytmbox, integrisan shoutcast i tunein za radijo, tako da uglavnom to i slušam na poslu...

Link to comment

I ja sam letos jedno vreme rabio audacious, ok je. Kul je terati i s konzole, ali volim ja i da ima lasefem i da lirikse pogledam ako mi se nadigne... ne izvalih oma - Guayadeque mi skrobla i šta slušam s radijoa :lolol:

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...