Jump to content
IGNORED

Hi-Fi


yolo

Recommended Posts

Dubiš na glavi i poništiš faznu razliku - prosto!

 

ljudi u stvari zvuk čuju u 2D, za razliku od većine živorinja koje žive u 3D sound full efektu non-stop.

Za postizanje tog stanja neophodne su nam pokretne uši.

Uši na federe i mikromotore - nova ideja za plastičnu hirurgiju :)

Edited by zmanic
Link to comment

За побијање ове тврдње довољна је мрвица физике из основне школе..

Наградно питање је какав сигнал иде кроз жицу, односно да ли је аудио сигнал једносмерна или наизменична струја..

Апсолутно је свеједно да ли ће се повезати плус на плус или минус, докле год је то исто на оба канала.. то што неки мисли да чује разлику искључиво има везе са називом форума..

 

Mnogo zabavnije je bilo oponirati ti na HIFiles forumu. Šteta što tamo skoro niko nije ostao.

Link to comment

Mnogo zabavnije je bilo oponirati ti na HIFiles forumu. Šteta što tamo skoro niko nije ostao.

Тамо такође не важе закони физике..

Јако је тешко водити било какав смислен разговор када не постоје односно не важе никаква правила..

Edited by vulejov
Link to comment

Čovek je banovan sa svih exyu foruma koji postoje

 

Verujem da na većini foruma to nije bio naročito mudar potez admina.

No, nisam pratio mnoge exyu forume, samo dva ili tri

Link to comment

Fala! Vidim da su oko 200 evrica a 2.0 sistem. Da li to vredi tih parica?

 

dosta dugo sam jurio 2.0 sistem, i taj mikrolab je po recenzijama ok i ja sam ga za malo uzeo, ali ne ocekuj cuda (kolko para tolko i muzike)

ja sam na kraju uzeo audioengine a5+, koji jeste bolji (mikrolab ima mnogo neravnomerniji odziv od a5+), i koji iskreno preporucujem,

ali i kosta osetno vise (ja ga srecom ulovio na nekom povelikom popustu, inace ih nikad ne bih kupio)

Edited by Zverilla
Link to comment

Ako je "koliko para, toliko muzike", koje zvucnike bi preporucili do 500 evra/par? Pojacalo je 2x130 sinusne snage...Vidim u oglasima neke polovne, dobro ocuvane, mada bih radije kupio nove...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...