Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

stvarno se ne zezam, jedva da znam ko je ejmi, ali moram da postavim pitanje: postoji li mogucnost da ona to (bar) malo)) glumi? :lala:

Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

stvarno se ne zezam, jedva da znam ko je ejmi, ali moram da postavim pitanje: postoji li mogucnost da ona to (bar) malo)) glumi? :lala:
tumblr_leimsh3O7U1qe0eclo1_r1_500.gif
Link to comment
Na dva beogradska koncerta Andre Williamsa pre par meseci (nov i jan) došlo je ukupno oko 400 ljudi.Od tih 400, verovatno je polovina bila oba puta.Soul?
Dve trećine je bilo na oba..čak i tu je bila polovina pozera...Jedino što se može zameriti organizatorima koncerata što ih nisu odvojili, elita da ode da gleda nesretnicu a fanovi Moby-ja za normalnu cenu ulaznice...ovako ispada da su oni ni krivi ni dužni sponzorisali izdrkavanje..
Link to comment
stvarno se ne zezam, jedva da znam ko je ejmi, ali moram da postavim pitanje: postoji li mogucnost da ona to (bar) malo)) glumi? :lala:
ne.gro prihoda muzikanata nowadays dolazi od koncerata. pogledaj tour dates Ejmi i videces sta - festivale i neke u sustini drugorazredne lokacije. za nju, bas zbog ovakvih ispada, vise nema ozbiljnih bukiranja. posle Back to Black ona je trebala da objavi jos 3 albuma i da danas rasprodaje 02 arenu tri veceri zaredom. to nije publicity stunt, nego tezak alkoholizam koji joj donosi samo zlo. jedno je ako pravis sranja na bini ali u okviru svojih 105 minuta nastupa, a drugo je ako ne odrzis koncert. to je black list.
Link to comment
151374_ejmi-foto-brajan-rasic_ff.jpg?Dovoljno je da vidis taj izgubljeni pogled koji ne zna gde gleda... I kako to covek moze da ne voli?Odusutnost totalna i zato mi se svidja :)
Link to comment
Zato shto su se namontirali da dodju na fensi koncert, da chuju 3-4 pesme koje znaju, vec mesecima vichu kako je to neko nevidjeno ludilo a da nemaju pojma o tome na shta njeni koncerti u 90% sluchajeva liche. I onda dodju, vide raspalu Amy i kao ne mogu da veruju da je to to.
Povedes dobru pichku i kesiras pare za skupe ulaznice - to je sasvim legitiman nacin da provedes vikend. A ok je i to da budes nezadovoljan posle ovakve ejmi.
Link to comment
Ovaj, ne znam kako da ti kazem a da ne uznemirim ta tvoja sterilna cula, ali Pirot i koncerti koji se desavaju u njemu imaju vise soula od tih par pokusaja prdeza od sinoc.
Ovo za pirot se odnosilo na komentar lika koji poziva Dacica da intervenise a potpisao se, zamisli, sa BokiPirot.Inace cuh jos sinoc tu najnoviju teoriju zavere da je sve ovo bila izrezirana koreografija ida je Amy to namerno radila da bi zajebala Srbe :Hail:
Link to comment

kad smo vec kod komentara

Lako se to resava.Tuzba i da se vrate pare narodu,mada su glupi i sto su otisli na koncert.Pa ja sam 2005 htio da izgorim da dam 50evra da gledam Metaliku na stadionu Partizana,ali nisam presudila je bol za svim zrtvama Nato bombardovanja.Kazem sebi,ti platis kartu,njih oporezuju,pare udju u budzet SAD,iz budzeta dio ide za vojne intervencije i to bi znacilo da ja finansiram Nato.Rekoh sebi,ne.Toliko je bilo koncerata hevi metal bendova iz SAD,ali postovanje prema zrtvama nato bomb.je presudilo i sebi sam rekao nikad necu kupiti kartu za nastup nekog britanskog ili americkog benda.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...