Jump to content
IGNORED

Prison Break


Zeka Peka

Recommended Posts

Hmm, jebali ih i properi i reripovi. Stavim ujutru da se skida, a do popodneva se pojavi jos sest verzija <_<
ej ljudi, dajte neki crash course for dummies - sta je Proper, a sta Repack :wacko: dok sam ubola koju verziju gossip girl da skinem...
Link to comment
  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    24

  • Lloyd Wyman

    15

  • nbg4ever

    15

  • Filipenko

    13

Cim vidis da u imenu fajla stoji proper, repack, rerip, recycled,... znaci da sa prethodnom verzijom nesto nije bilo OK (nuked). E sad, razlog za nuke moze biti opravdan (nedostaje 30sec sa kraja, zvuk nije sinhronizovan,...), a cesto je i nebitan. Za PB je razlog bio neki eho koji se kao cuje, a za GG su ostavili koji sekund reklame, itd. Odgledao sam sve tri epizode sasvim normalno.Neko je pomenuo sedam velicanstvenih. Pre bih rekao Sedam Zigosanih. Naivna prica, neubedljivi novi likovi, ali nije totalni raspad. Naravno da se nikada nece pribliziti prvoj sezoni, ali sta da se radi.Linkoln nastavlja da briljira...

Link to comment
sudeci po trailerima, u novoj sezoni scofieldovi, t-bag i ekipa postaju panduri. :D i, naravno, sarah se vraca. :)
zapeo sam na pola druge sezone i skroz preskocio trecu pa sad uleteo u prvu od cetvrte i vidim da nisam nista propustio. siroti scenaristi ovo sad je vec i malo komicno.
Link to comment
Hmm, jebali ih i properi i reripovi. Stavim ujutru da se skida, a do popodneva se pojavi jos sest verzija <_<
ej ljudi, dajte neki crash course for dummies - sta je Proper, a sta Repack :wacko: dok sam ubola koju verziju gossip girl da skinem...
samo skidajte odavde i necete imati frku sa loshim verzijama...
Link to comment

jer neko gledao trecu?nevjerovatno je kako sve djeluje usiljeno, svaki obrt. josh loshije od prve (dvije) epizodeda se bar sofia pojavila pa da malo poboljsa utisak...

Link to comment

Gledao. Bolje da nisam. Krshbljak! :wacko: Opet losa gluma, glup scenario, dojucerasnji krimosi i dzabalebarosi sede za stolovima i koriste mozak. Rapaport ocajan, debeli crnac ocajan, Linkoln PONOVO GLUMI SILEDZIJU (ajde svega vam, dajte samo jednu epizodu da ne govori).

Link to comment

Inace crnac ubica je lik koji je glumio u Bevrli hilsu onog kosarkasa koga Brendon uci sociologiji, ako neko gleda reprize na HRT2 zna o cemu pricam :) U trecoj epizodi Link briljira, cak je i emotivan na kraju, ma ne propustiti komedija na nivou Ljovisne i Kasandre. Kako su je najavljivali ovo je potpuni fijasko.Ali zato KRALJ krece sledece nedelje! Jedan i jedinstven House M. D.

Link to comment

Kakvo govno od serije. Kakva spanska sapunica. Jedna od najjadnijih serija koje sam gledao i zalim sto sam gledao skoro pola serije. Najjace od svega sto je najveci kriticar i pljuvac serije Vratice se rode bio lik koji gleda ovo govno. Svaka cast.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...