Jump to content
IGNORED

Prison Break


Zeka Peka

Recommended Posts

stoji da dugovlace, ali nista manje nego u prvoj. treca sezona mi je prilicno bolja od druge. jos tri epizode i kraj.
Ček' majstore, kako još tri epizode? :unsure: Tamo na netu stoji da će i ovaj serijal imati regularne 22 epizode. Doduše, ne stoji kad će izaći ostale, tj. kad će - ne znamo.
Link to comment
  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    24

  • Lloyd Wyman

    15

  • nbg4ever

    15

  • Filipenko

    13

kako li su samo zasrali seriju... prva sezona je trebala biti pocetak i kraj serije. da je bilo tako, mogla je cak da dostigne status jednog Twin Peaksa... ovako, kurton. i to probuseni
tebi je kul ostaviti seriju nezavrsenu i bez konacnog objasnjenja?pored toga, naravno slazem se da su zasrali seriju Edited by djuras
Link to comment

serija je izuzetno gledljiva ali su se u 3. serijalu zapetljali samo tako...cini mi se ni da sam reziser ne zna koju tajnu cuva vistler vec ce nesto da smisli a dok ne smisli neka ovaj bezi...inace ima toliko nelogicnosti...ako je majkl toliki genijalac kako onda nije uspeo da zapamti sve one tacke bezanja vec se nesto tetovirao...najsmesnije mi je bilo sa djavolom...mislim cemu sve to...on je zbog 5 tacaka isarao deo svoga tela a lepo je mogao da izmisli neku mernu jedinicu kako mi izmerio rastojanje izmedju tih tacaka za rusenje zida...uostalom mogao je nekako da nabavi lenjir u zatvoru posto se u njemu izgleda sveda nabaviti...mada moram priznati da je ideja genijalna i zbog toga je serija interesantna...isto tako kamere su snimale napad na doktorku kad je bila pobudana i kad ju je majkl spasio ali eto niko se nije setio da pogleda snimke i da se zapita gde je doktorka nestala...cuo sam da ce u celom 4. serijalu da jure nes bridzisovu cerku kako bi joj se osvetili sa doktorkinu mucenicku smrt...i ta bridzisova cerka je namrtvo prebila nekog tamo vrhovnog komandanta paname pa niko nije ni prstom mrdnuo da je potrazi...izgleda da su izvalili da se zenskom delu publike dopao sukre pa ga provlace u svakoj epizodi makar malo iako za to stvarno nema potrebe...mahone je jedini ozbiljan glumac u celoj seriji...i t-bag onako...ovo ostalo je boranija a najgori je ubedljivo linkoln sa onom glavurdom ogromnom...i kako tu dvojicu nije sramota od svega sto se desilo zbog njihovog bekstva...pobili su im pola familije a oni i dalje beze...smaraci

Link to comment
tebi je kul ostaviti seriju nezavrsenu i bez konacnog objasnjenja?
ne, ne, nisam to mislio, vec su mogli lepo da srede poslednjih par epizoda i da se sve zavrsi u prvoj sezoni...
mahone je jedini ozbiljan glumac u celoj seriji...i t-bag onako...ovo ostalo je boranija a najgori je ubedljivo linkoln sa onom glavurdom ogromnom...
aj cuti, makar c-notea ne moramo dalje da gledamo :lol:mada realno Mahone odskace kvalitetom glume i to nestvarno...
Link to comment

Ima li jos neobavestenih (poput mene :blush: ) koji gledaju 1. serijal na Javnom Servisu? Da li je kosovska kriza uticala na isti da preskochi sinocnje emitovanje ili je bilo duboko u noci (ja cekao do 00:20).

Link to comment
Ček' majstore, kako još tri epizode? :unsure: Tamo na netu stoji da će i ovaj serijal imati regularne 22 epizode. Doduše, ne stoji kad će izaći ostale, tj. kad će - ne znamo.
trinaest epizoda su vec imali snimljeno. strajk je zavrsen ali je malo vremena da se nastavi sa snimanjem, a ne napravi poveca pauza. tako da su, koliko se secam, najavili ovu epizodu kao season finale. inace, kad budes odgledao poslednje dve epizode trece sezone, uverices se i sam da je mnogo bolje i za njih i za gledaoce da seriju, ne samo sezonu, ovde zavrse i spase sebe daljeg blamiranja a gledaoce nerviranja.
Link to comment

Ne razumem šta je tako strašno, posebno u poslednjoj epizodi. Lovina postaje lovac, ja se baš veselim četvrtoj sezoni. Naravno, mogu je lagano i usrati, ali ipak ima nekih preduslova da bude dobro...konačno će neke misterije biti razrešene, Mahone je back in the game, Dominik Parsel će (nadamo se) biti marginalizovan itd. Jedino što potencijalno može da iritira je što su nesrećnog Sukrea ubacili u Sonu, pa postoji rizik da Majkl provede puno vremena izbavljajući njega, nekako bi bilo bolje da se i on izvukao, pa da sada matorog Skofilda izbace iz serije (odlazi da živi happily ever after sa sinom i vatrenom panamušom), a da Majkl i Sukre, koje je život povezao u neraskidive niti večnog prijateljstva, krenu u lov na agenciju i ostale, da malo sabijaju kao prave čame...

Link to comment
Ne razumem šta je tako strašno, posebno u poslednjoj epizodi. Lovina postaje lovac, ja se baš veselim četvrtoj sezoni. Naravno, mogu je lagano i usrati, ali ipak ima nekih preduslova da bude dobro...konačno će neke misterije biti razrešene, Mahone je back in the game, Dominik Parsel će (nadamo se) biti marginalizovan itd. Jedino što potencijalno može da iritira je što su nesrećnog Sukrea ubacili u Sonu, pa postoji rizik da Majkl provede puno vremena izbavljajući njega, nekako bi bilo bolje da se i on izvukao, pa da sada matorog Skofilda izbace iz serije (odlazi da živi happily ever after sa sinom i vatrenom panamušom), a da Majkl i Sukre, koje je život povezao u neraskidive niti večnog prijateljstva, krenu u lov na agenciju i ostale, da malo sabijaju kao prave čame...
Strashno je kad se podsetish radnje prve sezone: brat nepravedno osudjene osobe smishlja cunning plan da ga izbavi iz zatvora sa prichom koja se vrti oko njegovih nastojanja da taj plan sprovede u delo. Nikakve Paname, nezvanichni ogranci vlasti, trista pedeset shest spinova, Sone i ostali latinosi...
Link to comment

toliko su smorili da mi uopste nije zao sto su prekinuli snimanje...ako se planira nastavak onda bi trebalo iskoristiti doktorkinu odsecenu glavu i staviti je na linkolnovo telo posto njegova glavudza odaje utisak glupog i dosadnog coveka...i onda majkl vise ne bi bio onako besan i ne bi huktao...i ne bi bilo lose da istetovira i facu...recimo masku nekog orangutana ili simpanze

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...