Jump to content
IGNORED

Prison Break


Zeka Peka

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    24

  • Lloyd Wyman

    15

  • nbg4ever

    15

  • Filipenko

    13

Da se razumemo, meni je SF bez premca omiljen žanr, te moje pitanje nije postavljeno kao potcenjivanje celog žanra, već kao kritiku toga što se bukvalno ništa od SF-a ne emituje ne™ da valja.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pa dobro, neka bar odrade kraj kako valja i super...(još bi bolje bilo da su bile maximum 3 sezone, ali šta je tu je)I onako su krenuli da razvlače gore nego ljovisna, ne znam ni čime bi mogli da se bave još celu jednu sezonu...cenim da bi otvorili agenciju za izvlačenje iz zatvora, ili tako nešto :D

Link to comment

Ja sam misljenja da su sve trebali zavrsiti nakon druge sezone i po meni bi tako bilo najbolje ,a serija bi ostala upamcena kao jedna od najboljih.Ovako su je nepotrebno razvlacili jos.U svakom slucaju opet je bolje je da su je zavrsili sad nego da je jos nastavljaju u nedogled

Link to comment
  • 2 months later...

Ako je verovati IMBD-u bice ukupno 24 epizode i to od 17.4. pa do 15.5. svake nedelje, a za poslednje 2 epizode jos uvek nema informacija.Ranije je bila prica da ce zavrsiti zakljucno sa 20-om epizodom, posto se pojavila gospodja-mama i posto su radili na psiholoskoj pripremi Majkla da pridje Kompaniji, ali ocigledno su smislili jos nesto. Nadam se samo da nece biti razvlacenje, nego da su nesto smislili da izvuku kvalitet IV sezone. Iskreno se nadam da ce to biti i poslednja sezona, sve posle bi bilo cisto smaranje.

Link to comment
Razlozi zbog kojih gledam PB:1) Sisata recepcionerka.
Jos jedna epizoda u kojoj briljira mlada dama sa dekolteom :)
dajte neki screen shoot, za nas koji nikad nisu gledali serijuali bi rado videli neke sise :lol:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...