Jump to content
IGNORED

Prison Break


Zeka Peka

Recommended Posts

Imam jedno vrlo jednostavno pitanje!Nisam pratio seriju ali sam pre par dana dobio prvu sezonu na dva DVD-ja i trebalo bi danas eventualno sutra da završim gledanje!Da li da nabavljam dalje , drugu eventualno treću!Hvala!

Link to comment
  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    24

  • Lloyd Wyman

    15

  • nbg4ever

    15

  • Filipenko

    13

Imam jedno vrlo jednostavno pitanje!Nisam pratio seriju ali sam pre par dana dobio prvu sezonu na dva DVD-ja i trebalo bi danas eventualno sutra da završim gledanje!Da li da nabavljam dalje , drugu eventualno treću!Hvala!
Sezona 1 je extra, za ostalo ne moras da se mucis... realno, ne vredi.
Link to comment

Jbg, toliko ćeš se navući posle prve da prosto drugu moraš pogledati kao lek. Plus sjajni Alex Mahone. Da ne zaboravim izdepilirane i nakvarcovane Linkove grudi sa do pupka raskopčanom košuljom. :s_d: Priceless!! :thumbup: Tek za treću sezonu garantujem da nema svrhe gledati. šta reći kad su je na pola sklepali i završili. šteta, kakav uspon i pad "imperije":)

Link to comment

Ovo je uz 24 jedino što pratim na TV-u. Uspeo sam da propustim i jednu i drugu seriju u nedelju. Da li neko može da mi kaže, koja je epizoda, kog serijala bila u nedelju, ne bih li je skijnuo sa neta i pogledao?

Link to comment
nisam siguran, menjao sam kanale pa sam se par minuta zadrzao na prisonu, ali mislim da je poslednja epizoda prvog serijala - flight.
Ja mislim da je bila pretposlednja u nedelju.
Link to comment

Počeh pratiti ovu 3.sezonu PB-a na RTL-u (prve 2, naravno, nisam gledao) i zaključujem da je gre'ota što ex-Larko nije dio svog duga prema društvu odrađivao u OZ-u kao ponizni sluga jednog drugog homeboya po imenu Simon. Ovaj raskopčani opako iritira, čekam Dona Johnsona da kćerku graundira na par sedmica bez TV-a i Lyncha da ih tuži zbog krađe ovog dijela sa kutijom i glavom. Ili bar Brada Pitta da upuca raskopčanog.

Link to comment

Sorry... :unsure: Mrzi me da čitam prethodnih sedam strana, ali sam danas prebacio od kolege 22 file-a sa po jednom epizodom, valjda... (ima i titl :Hail: ) od kojih sam upravo završio 4 u jednom dahu... Idem da gledam dalje, ali sam radoznao da znam koliko toga ima u opticaju, jel cenim da ću u dalekom belom svetu, gde sam sada ovo izmanijačiti za nedelju dana...Dakle pitanje je: Koliko toga ima u opticaju? Ja imam 22 file-a, a prva 4 su po jedna epizoda od po 40-tak minuta.Hvala! :rolleyes:

Link to comment
Sorry... :unsure: Mrzi me da čitam prethodnih sedam strana, ali sam danas prebacio od kolege 22 file-a sa po jednom epizodom, valjda... (ima i titl :Hail: ) od kojih sam upravo završio 4 u jednom dahu... Idem da gledam dalje, ali sam radoznao da znam koliko toga ima u opticaju, jel cenim da ću u dalekom belom svetu, gde sam sada ovo izmanijačiti za nedelju dana...Dakle pitanje je: Koliko toga ima u opticaju? Ja imam 22 file-a, a prva 4 su po jedna epizoda od po 40-tak minuta.Hvala! :rolleyes:
To ti je prva sezona. Druga sezona ima jos toliko a treca 13 znaci 57
Link to comment
  • 1 month later...

The official summary from Fox:

After engineering an escape from the hellish Panamanian prison Sona, brothers Michael Scofield and Lincoln Burrows are determined to seek justice against The Company, the shadowy group responsible for destroying their lives and killing the woman Michael loves, Dr. Sara Tancredi. During their quest for vengeance, Michael?s world is turned upside down when he learns that Sara is still alive. Realizing the only way they will truly be free, Michael and Lincoln avenge to find Sara and take down The Company. With the help of a government handler, they assemble a group of allies and familiar faces including Mahone, Sucre and Bellick to aid in their seemingly impossible task. Unfortunately for the brothers, they must also enlist T-Bag, who unknowingly possesses a vital clue to help them pull off their most difficult challenge yet. They?ll soon discover the only thing harder than breaking out is breaking in.Cast: Dominic Purcell as Lincoln Burrows, Wentworth Miller as Michael Scofield, William Fichtner as Alexander Mahone, Amaury Nolasco as Fernando Sucre, Wade Williams as Brad Bellick, Robert Knepper as T-Bag, Sarah Wayne Callies as Dr. Sara Tancredi, Chris Vance as James Whistler, Jodi Lyn O?Keefe as Susan B. Anthony, Danay Garcia as Sofia.

dakle, najvece iznenadjenje ce biti josh jedno nevoljno ukljuchivanje t-baga u ekipu :rolleyes:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...