Jump to content
IGNORED

Prison Break


Zeka Peka

Recommended Posts

Ako vas zanima gde je sve igrao nas dragi Cika Crni dovoljan je klik za one koje mrzi da klikcu, tip je igrao u svakoj iole poznatoj seriji, od ER, preko Beverly hillsa do House M.D. Simpatican mladic
E, to ja smatram uspehom. Lako je sve to raditi kad znas da glumis...Mada, ja sam iskreno mislio da je on glumu izucio od kolege Dominika Purcela (ili kako se vec pise retard). Neverovatno je da se dva tako slicna majstora nadju u istoj seriji.
Link to comment
  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    24

  • Lloyd Wyman

    15

  • nbg4ever

    15

  • Filipenko

    13

Elem, odgledah i 6. epizodu. Malkice dinamicnije, malkice realnije, al i dalje stupidno kao i do sad!

jednog od njih hapse, a posle ga momci oslobadjaju, cisto da bude u skladu sa nazivom serije. Sara istice... Linkoln misli... Majkl zapoveda... Belik se buni... Papiric je bacen pa pronadjen... Cika Crni za promenu samo ... Vraca nam se Grecen koja je u svom elementu, a ima i ... gledaj pa ces videti :)

Link to comment

da, svi se utrkuju ko ce jache da opljune 4. sezonu, ali se i dalje svaka epizoda isprati cim se pojavi :)inace, popularni "cika crni" je sasvim ok, vise prija od dosadasnjih neuroticnih negativaca, poput gretchen ili onog azijata iz druge sezone.

Link to comment

Jbt, William Fichtner je kralj. Kako glumi Mahonea, to je sjajno. Drago mi je što konačno postoji neko ko zamuckuje, premišlja se dok nešto kaže, pogleda sa strane umesto iritirajućih konstantnih pogleda u oči, uvek spremnih odgovora kao iz topa i sličnih stvari koje viđamo u današnjim filmovima i serijama. Jeste da su ga napravili takvog da šatro bude džanki, ali pokenjam im se na leđa, go go go Fichtner!15823.jpgP.S. i po leđima i u kafu svim babama kojima se ne dopada četvrta sezona. Razmažene seke ne mogu da skapiraju da sada više nema svlačenja 4-8 sezona u cugu sa torenata i rapida, već da mora da se prati, da se čeka pauza, da će se zaboravljati šta se dešavalo, da više neće toliko delovati kao kontinualna priča. Kompletna dešavanja u 4. sezoni sa postepenim otkrivanjem The Company-ja su odlično osmišljena i dobro uklopljena u seriju. Jbt, kada čovek čita sva pljuvanja po seriji pomislio bi da je neko teško g**no u pitanju, a kada se osvrne iza jednostavno je prejako™. Ako dobro izvedu ovu i narednih par sezona sa sve konačnim obračunom sa The Company-jem ovo će jednostavno (p)ostati legendarna serija, ma koliko vam se to (a)dopalo(™)

Edited by Filipenko
Link to comment

Sedma epizoda je bolja nego dosadasnje. Prica se malo komplikuje, dinamicnija je... trebalo im je 7 epizoda da se uigraju. Osma bi mogla da lici na nesto ako ovako nastave.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Elem sad se svasta izdesavalo imamo i

dva poginula, jednu bljak ljubavnu vezu, bolesnog Majkla, zverski nastrojenog Mahonea...

... steta za onako dobru prvu sezonu da se ovako spusti nivo serije u cetvrtoj. Iskreno se nadam kraju serije u ovoj sezoni...

Link to comment

Meni 4 sezona nije toliko losa, ali sve mi je teze da trpim onu glumu... Debeljuskasti agent koji je okupio Fox River ekipu je najjadniji glumac ikad. Da ne pricam o Grechen cija gluma je vec legendarna. Ma u stvari svi su kao da su izasli sa nase akademije gde se uce dva pristupa glumi - prvi, da kao maloumnik drzis pozorisne govore na centru scene i drugi, koji podrazumeva totalno boljenje kurca za sve oko sebe i jednostavno citanje teksta.

Link to comment

Ovo je strashno, uzasno, zalosno za onako dobru prvu sezonu. Ne treba SPOILER da bi se napisalo o cemu se radi u najnovijoj, al cu ipak postovati pravila

T-Bag koji prica srceparajucu istoriju njegovog i Belikovog prijateljstva, Majkl koji ide u bolnicu da proveri zasto ima nesvestice i sl. sa sve doktorom koga ne zanima sto je trazeni kriminalac, nego zasto je bolestan. Ima 2 dana do otkrivanja Sile, a vec sutra ide na operaciju jer ima retku bolest. Koga zanimaju pripreme za operaciju, to je kod Amera danas za sutra zakazivanje... Ma komedija ziva... E da, u prostoriji osetljivoj na tezinu vecu od 2kg i osetljivu na buku treba uci i uzeti Silu... Jeeee, sve to u sledecoj epizodi... ma komedija

Link to comment

da je problem samo

t-bagov "srceparajuci govor" pa i ajde, nego je cela epizoda brad bellick in memoriam.

ljiga.ali je zato poslednja epizoda heroesa ublazila mentalni bol nastao gledanjem prisona.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...