Jump to content
IGNORED

Prison Break


Zeka Peka

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    24

  • Lloyd Wyman

    15

  • nbg4ever

    15

  • Filipenko

    13

malopre sam odgledao 3 serijal. kako je moguce da u ovako popularnoj seriji glumi ona susan koja je do sada dobijala samo megabitch teenage whore uloge?! misim, ona samo izgovara text. koliko je penisa morala da upozna da bi dobila ovu ulogu?! jedno je sigurno - manje nego covek koji glumi linkolna burowsa. gde nadjose onog majmuna? mada, ni mladjahni skokfild ne glumi, lakse mu je da se mrsti u svakoj sceni. ovu seriju gledam samo zbog southern psyhoa, T -Baga. covek briljira. i tako...P.S. i kako je sada moguce da je sara ziva? gorila linkoln nije uspeo da razlikuje pravu glavu od fake, koju su napravili vrhunski umetnici iz madam tisoa?! pa logicno...P.S.2 generali u panami traze nestale decake sami, sa jednim pomocnikom, i ubija ih zena sa lisicama na rukama. logicno...

Edited by kojot
Link to comment
malopre sam odgledao 3 serijal. kako je moguce da u ovako popularnoj seriji glumi ona susan koja je do sada dobijala samo megabitch teenage whore uloge?! misim, ona samo izgovara text. koliko je penisa morala da upozna da bi dobila ovu ulogu?! jedno je sigurno - manje nego covek koji glumi linkolna burowsa. gde nadjose onog majmuna? mada, ni mladjahni skokfild ne glumi, lakse mu je da se mrsti u svakoj sceni. ovu seriju gledam samo zbog southern psyhoa, T -Baga. covek briljira. i tako...P.S. i kako je sada moguce da je sara ziva? gorila linkoln nije uspeo da razlikuje pravu glavu od fake, koju su napravili vrhunski umetnici iz madam tisoa?! pa logicno...P.S.2 generali u panami traze nestale decake sami, sa jednim pomocnikom, i ubija ih zena sa lisicama na rukama. logicno...
P.S. 3Na početku nam kažu da je Sona zatvor iz koga niko ne izlazi i gde čuvari ne smeju da uđu. Kad ono, svako malo neko izađe ovim ili onim povodom, stražari urade raciju bez problema kad je neko veliko sranje... :rolleyes:
Link to comment
P.S.2 generali u panami traze nestale decake sami, sa jednim pomocnikom, i ubija ih zena sa lisicama na rukama. logicno...
I to nožem koji je uspela da sakrije kod sebe, jerbo je ovi nisu dobro pretresli. <_< Ali, koliko je penisa morala da upozna :D
Link to comment
  • 3 weeks later...
sudeci po trailerima, u novoj sezoni scofieldovi, t-bag i ekipa postaju panduri. :D i, naravno, sarah se vraca. :)
T-bag pandur? Sara se vraca? Na koju foru? Ajd da nekako vrate Saru, kako????, ali T-Bag pandur...to treba gledati Edited by Milosh76
Link to comment
  • 5 weeks later...

Hmm, jebali ih i properi i reripovi. Stavim ujutru da se skida, a do popodneva se pojavi jos sest verzija <_< Anyway, gotovi su e01&02, samo da se nadhe nesto za jelo, pa da se gleda.Procitao sam da ce jedan od likova biti ubiven na pocetku. Moj tip Sukre ili BelikA da je tezak shit, jeste. Al sta da se radi, pocetak septembra, ide samo ovo i Gossip girl :D

Link to comment
A da je tezak shit, jeste. Al sta da se radi, pocetak septembra, ide samo ovo i Gossip girl :D
A Dr House koji krece za 2 nedelje... Sto se PB tice, gledanje prve pada za oko pola sata, nadam se da nije toliki shit kakav nagovestavate :)--------- posle odgledane prve epizode-------------Da bili ste u pravu,... 7 velicanstvenih... spaljivanje ili sta god su radili tetovaze pa izlazak za dan dva.. je rajt... ali ko zna sta donosi druga epizoda :) Edited by pirat
Link to comment

Jbt, ove 2 epizode me oziljno potsecaju na gone in 60 seconds, samo cekam da pocnu da obijaju mercedese. Kao sto rece sef - guilty pleasure. Odgledacu do kraja svakako... samo se nadam da ce Sofia dobiti jaci air time. :wub: Edit: Zaboravio sam da dodam da veceras pocinje 7. sezona shielda.

Edited by mandingo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...