Jump to content
IGNORED

Prison Break


Zeka Peka

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    24

  • Lloyd Wyman

    15

  • nbg4ever

    15

  • Filipenko

    13

ja pogledao proslu epizodu. meni i dalje zabavno, iako glupavo :blush: ovu jucherashnju [ili prekjucherashnju?] skinuo, ali nisam pogledao.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
ja pogledao proslu epizodu. meni i dalje zabavno, iako glupavo :blush: ovu jucherashnju [ili prekjucherashnju?] skinuo, ali nisam pogledao.
Lepo je veliki mudrac trideset prvog veka rekao:"Clever things make people feel stupid and unexpected things make them feel scared."Još nisam gledao, nemam kad.
Link to comment

Prosla je bila prosecna, nista specijalno, klasicna epizoda ove sezone. Ovu poslednju sam slucajno skinuo i jos uvek nisam pogledao... ne privlaci me, imam pametnija posla :)

Link to comment

Ja odustao nakon par minuta prethodne epizode <_< Kada sam ponovo video onog nesrecnog Selfa, stomak mi se prevrnuo... Ne mogu brate vise, ne mogu. Jebala ih i Sila i Agencija, i mama i tata, dosta je bilo. Ne pamtim kada sam odustao od neke serije, nakon sto sam pogledao vise od jedne sezone.

Link to comment

Poslednja epizoda je na nivou cele IV sezone, teska budalastina. Postoji 1 kamera koja pokriva dvoriste izvesne Ambasade, a baje preskacu ogradu da bi usli u istu.. I tako dalje...Ono sto me plasi je izjava izvesnog MS koji na konstataciju jednog celavog gospodina "vi mozete zbog ovoga da zavrsite u zatvoru", doticni MS kaze " U kom?". Nadam se da je to samo igra reci, a ne i najava za V sezonu angry.gif

Edited by Milosh76
Link to comment

Odlične dve epizode... Evo, sada ih pogledah... Lepo ispražnjenje od smešno pretencioznih gluposti nekoliko epizoda pre prekida. A, bilo je tužnih izleta i bolnih parafraza. Srećom ove poslednje dve epizode su više "stereotipske" nego "arhetipske". Srećom, besmislene... Misaono fatalne kao čaj od mente...Shvatam pljuvanje po seriji, ali mislim da mi je od početka zbog toga i zabavna. Najzad, nije ovo 1 HBO produkcija, koja je na krilima "Kuma" classic proširila ponudu na čitav niz artikala: "Kum" sa novim flavourima.Da ne govorim o imbecilnim serijama kao što su: "Criminal Minds", "Lie", razne domaćice iz Las Vegasa, Majamija, Nju Jorka ili one sa ljutim tužiocima i policajcima sa obaveznom "benetove boje" kadrovskom politikom i opasno stisnutim usnama...Nema ovde one, toliko hvaljene ovih dana, vrste kiča koju nije sramota nazvati umetnošću. Serija je praktično uspela da do te mere "isprazni sadržaj" da je postala svojevrsni fenomen. Zabavna budalama poput mene, kojima je u TV ponudi - u izboru između pretencioznog "kulturnog" smeća i zabavnog smeća - zabavno smeće logično opredeljenje. U stvari, ova serija me zabavlja kao B-produkcija osamdesetih. To mi je sjajno. Kada bi se samo televizijska "kulturna" ponuda ovih dana mogla da približi kulturnoj ponudi osamdesetih - onoliko koliko se zabavnost ovoga smeća uspela da približi zabavnosti smeća osamdesetih...Što reče, Mark L. Lester: Ubi' istog brku čet'ri puta! (Mada, nije ovo rekao.)P.S.: Sve ovo nije pitanje raznih ukusa, već pitanje raznih neukusa. Ali, kada je televizija u pitanju, ovo se valjda i podrazumeva.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Okonča nam se Prison Break. Finale u duhu akcije i napetosti (ili "napetosti", kako za koga) koja je karakterisala 2. i 4. sezonu. Ukupan utisak - sasvim dobra serija, ponekad izuzetna, kakve nije bilo do sada. Najviše problema je bilo u totalnoj promeni ritma i dešavanja između parnih i neparnih sezona. Da su to malo umekšali, umesto šokiranja ljudi prelaskom iz režima zatvora u bekstvo u zatvor u ultrašpijune, cenim da bi bilo još bolje.Season-4-HQ-Promotional-Cast-Photo-prison-break-1847952-1600-1068.jpgVr'Majkl :cry:

Link to comment

Atentat dok je bio prvi favorit u toku predizborne predsednichke kampanje. Iza atentata naravno stoji Lincoln, jer je sve pare ulozio u letnji turizam u Michigenu. Kad je Michael kao glavnu stavku programa naveo borbu protiv globalnog otopljavanja, sve je bilo jasno...(Shalim se naravno. Kad bi se ovako desilo, kapiram da bi se neko vec setio da napravi Lincoln: Back in school spin-off. Jbt koja sapunjara.)

Link to comment

iskreno se nadam da ce u filmu oziveti sve do sada pomrle i poubijane karaktere iz serije i onda svi zajedno izvesti ritualno spaljivanje u fox riveru. e, to bi bio kraj za pamcenje.sto se michaela tice, ocigledno da operacija nije uspela. :cry:edit: nego, pade mi nesto na pamet. sta ako je senator kellerman u stvari sylar? :o

Edited by Lloyd Wyman
Link to comment
Procitah negde da u filmu Sara zavrsi u zatvoru pa Majkl krene da je vadi... :lol:
To bi znacilo da od jeseni krece V sezona... dojaja! :lol: Nisam jos gledao finale, suvise je lepo vreme da bih izgubio sat i po na seriju koja je pre 3 godine bila fenomenalna, a u IV sezoni smehotresna i naivna. Takav pad u kvalitetu je zapanjujuci. Ali ipak dobra serija!
Link to comment

odgledah sezonsko finale malopre...naravoučenije - seriji nema kraja dok glavnog junaka ne pokopaš :) mada, može da osvane neki twenty years later, scofiled junior odlazi u zatvor, da spase el džeja kome preti smrtna kazna, a tamo ih sve čeka matori tiodor begvel, strah, trepet i živa legenda robijaškog zanata...nikad ne reci nikad!sve u svemu, do 16-e epizode sam još i bio spreman da gledam seriju bez cepidlačenja, ali onaj lik njihove keve je najveća smejurija ikad, pa ni u b produkciji ih više ne prave tako smešne i neubedljive. no dobro, počivaj u miru, prizon brejče! dve super sezone, posle otaljavanje koje je, uprkos svemu, umelo da bude zabavno, a finalni rasplet mu dođe ko sudijska kompenzacija u basketu - majkl se tolko isprovlačio, da su morali da ga zakinu na kraju. sviđa mi se i što su ispoštovali ti bega - konačno je završio tamo gde se najbolje snalazi, jači nego ikad cool.gif

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...