Jump to content
IGNORED

Istra - preporuke


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mister No

    31

  • yolo

    13

  • Buck Naked

    12

  • aram

    7

mislim da bi moglo da se nadje kod mestana koji izdaju pola kuce ili tako sto. nemam telefon, jebi ga.
Tenks za info. Sad sam malo razgledao ponudu na Guglu; sudeći po njemu za 20e nema soba ni u brdima oko Rovinja.
Link to comment
kad i tebi tamo olupaju kola, trcaces do Srbijice sve nogom u dupe(da ti ovde cetnici ukradu i trece baciklo)
lazete cetnici da imate za kola. <_< oni su to polupali nekim njihovim iz NS popickali se ko je veca hrvatina.
Link to comment
Odo ujutru u Motovun, na Film fest, ovo malo što je preostalo. Pa u Grožnjan, i malo tako posvud.
Hahaha i ja najverovatnije idem u Groznjan :D
Link to comment
  • 3 weeks later...

Pridodajem preporuku za Grožnjan i sa moje strane. Čitajući sve hvale za ovo mesto, očekivao sam jedno lepo starinsko, rustično mesto. Međutim, moram reći da su moja očekivanja nadmašena. Toliko fino i jedinstveno. Treba obavezno videti.Bio sam 7 dana i u Rovinju. Obišao sam i ostala mesta (Umag, Novigrad i Poreč), ali Rovinj je na toj strani sigurno najbolji.Inače, kompletna atmosfera je daleko od bilo kakvog, makar i nagoveštaja, konflikta. Naši prijatelji i mi išli smo kolima sa beogradskim tablicama i ništa neprijatno nismo doživeli.

Link to comment

Prošle godine Buck i ja (pederi stop) bili u Valalti, ove godine u Koversadi. Valalta je mirnija i porodičnija sa odličnom mikro-pivarom, finim bazenom i matorim Švabama, dok Koversada ima ostrce, šarenije posetioce i - matore Švabe. Mislim da će dogodine izbor pasti opet na Valaltu, osim ako se ne oktrije nešto treće. Pitaj ako te štogod konkretnije zanima.

Link to comment
Prošle godine Buck i ja (pederi stop) bili u Valalti, ove godine u Koversadi. Valalta je mirnija i porodičnija sa odličnom mikro-pivarom, finim bazenom i matorim Švabama, dok Koversada ima ostrce, šarenije posetioce i - matore Švabe. Mislim da će dogodine izbor pasti opet na Valaltu, osim ako se ne oktrije nešto treće. Pitaj ako te štogod konkretnije zanima.
Prednost Rvatske su plaze gde je garderoba opcionalna. Inace onu gore plazu sa cehinjama i grupnjacima boze da se izulja dupe i ostali delovi tela.
Link to comment
  • 1 year later...

Pozivaju se sve karte! Molim na PM kontakte za jeftin smjescaj u nekoj od narecenih rusticnih naseobina... Fala!

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ne tako los tekst o autenticnoj gastronomskoj ponudi Istre koji sam imao prilike procitati pre par dana u novom izdanju Ryanairovog magazina (dok je cabin crew neuspesno pokusavao da proda sve od duty free ponude do Ryanair lutrije i kartica za mobilne telefone).http://www.ryanairmag.com/story/land-of-plenty/1154/1/

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...